PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10069}
7,0 95 340
ocen
7,0 10 1 95340
5,9 9
ocen krytyków
Taxi 2
powrót do forum filmu Taxi 2

w tym filmie jest super. Dam 10! A Chinka też ma fajne, różowe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Uzi

ty lubisz psuć zabawę.

Marcin_Nauczyciel_B

Sprawdziłem na wersji 1080p i na 100% ma tam majtki w kolorze skóry.

ocenił(a) film na 10
Qjr

kogo to obchodzi, swoje zrobiło

Marcin_Nauczyciel_B

No mnie obchodziło na tyle że sprawdziłem, ten film byłby o 100% lepszy jakby nie był to faik.

ocenił(a) film na 10
Qjr

z piczką czy nie, film zasługuje na nobla

Marcin_Nauczyciel_B

No film fajny ale jak ktoś obiecuje "piczkę" a potem wali fake-a to troszkę nie fair. Zwłaszcza że to francuski film a u nich pełno jest golizny, więc nie rozumiem co im szkodziło?

ocenił(a) film na 6
Qjr

Bo ona nie jest francuzką? xD

Marcin_Nauczyciel_B

co ci zrobiło? chyba czas dorosnąć i poznać realną dziewczynę a nie szukać majtek w filmach.

ocenił(a) film na 10
Aldon

ja tam wole kozy

Marcin_Nauczyciel_B

Polecam ten film: http://www.filmweb.pl/film/Człowiek%2C+który+gapił+się+na+kozy-2009-490321

ocenił(a) film na 10
Qjr

widzialem, nawet

ocenił(a) film na 6
Marcin_Nauczyciel_B

TO JEST BOT xD

ocenił(a) film na 6
Qjr

A podczas robienia salta bokiem ma białe majtki, także nie ma co się zbędnie podniecać :-D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Uzi

Co, uzi?

użytkownik usunięty
zelmer

Oczekiwanie odpowiedzi na post z 2011 roku mija się z celem. Ale co ciekawe najpierw zadajesz mu pytanie w 2014, a rok później znowu tu wracasz z kolejnym. Aż dwa lata zaprzątałeś sobie głowę głupotą Uziego? Ty to musisz mieć nudne życie.

Czy my się skądś nie znamy?

Skoro, jak słusznie zauważyłeś, pierwsze pytanie zadaję w 2014, a kolejne w 2015 to zaprzątam sobie głowę głupotą uziego 2 lata, tak? No cóż, mniemam, że jesteś w tych 26-ciu procentach, które nie zdało matury.

Będę tu wracał co roku aż do skończenia Internetu, w nadziei, że Uzi Loc w końcu mnie zauważy...

użytkownik usunięty
zelmer

1) Raczej nie.
2) Próba zabłyśnięcia w internecie, czy zabawa w totalitaryzm? Najprawdopodobniej jedno i drugie.
Dodajmy również że jestem po szkole zawodowej, a matury nawet nie pisałem... ;)
3) Czy ironia w ostatnim zdaniu była potrzebna? Uzi olał twój wpis, więc ponownie produkujesz się w rok od napisania tego pierwszego. Naprawdę nie miałeś nic innego do roboty, a opcja wysłania PW była zbyt ukryta?

Anything else?

Nie praktykuje PW, bo moim celem jest ośmieszanie innych, więc jaki byłby tego sens bez udziału publiczności?

użytkownik usunięty
zelmer

Tylko że trolling nie jest mile widziany na tym portalu, więc tym stwierdzeniem nieźle się wkopałeś.
Publiczność rzecz jasna pewnie się znajdzie, ale mało kto dopisze swoje trzy grosze. Do publiki może trafić również administracja, która odpowiednio zareaguje i wywali niepotrzebny nikomu spam.

Już dwa wpisy z tego tematu podpadły zresztą pod regulamin... :)

Nie raz już kasowali mi posty. Zawsze wtedy przenosiłem się do innego tematu i dalej trollowałem. Nigdy mnie nie pokonają.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
zelmer

Jeśli nie jest to żadną tajemnicą, jaki jest twój powód owej działalności?

Czuję się w tym dobry. Poza tym czuję się wyjątkowy - wszak gdybym wypowiadal się o filmach jak wszyscy tutaj, byłbym tylko jednym z wielu tysięcy użytkowników filmwebu. A troll zelmer jest tylko jeden.

ocenił(a) film na 6
zelmer

Ośmieszanie innych jest słabe, dobre dla ludzi o niskim poziomie świadomości, lepiej jest dyskredytować boty i uświadamiać cmentarniaków i tutaj akurat działam tylko ja. ^^

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones