PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803339}
5,2 9 016
ocen
5,2 10 1 9016
Taxi 5
powrót do forum filmu Taxi 5

już wam mogę powiedzieć, że nie ma co sugerować się ocenami wystawianymi przez filmwebowiczów. Takie "powroty" w 90 % niesłusznie zrównywane są z błotem bo ... taka jest moda. Dlatego proszę o obiektywne ocenianie filmu i konstruktywną krytykę. Być może będzie trzeba wystawić niską ocenę ale oceniajmy obiektywnie aby sztucznie nie zaniżać oceny ;)
Pozdrawiam

lukiTV

Nikt dla jaj nie zaniża,prawda jest taka,że każde kolejne części jakiegos "hitu"to raczej zniżka jakości niż zwyżka.

ocenił(a) film na 7
aronn

Nie do końca się zgodzę z tą opinią, kolejna odsłona Taxi wypada dość dobrze. Nowy duet wniósł trochę świeżości w film. Całkiem fajny humor, dobra muzyka w tle, fajne auta sprawiają że warto jednak udać się do kina :-)

ocenił(a) film na 5
frutis

Niestety bardzo mocny średniak, do oglądnięcia z nudy.

ocenił(a) film na 8
frutis

byłam wczoraj w kinie, cała sala co chwilę wybuchała śmiechem. jak dla mnie bardzo dobra część, a poszłam dość sceptycznie nastawiona bo jak to, po tylu latach i częściach to się raczej nie może udać.

darknemezis666

Cała sala wybuchała śmiechem...... Chyba dzieci NEO albo zombie FB co oderwało się z przed kompa albo rodzice za karę wygnali do kina. Bo film powala na kolana, ale idiotyzmem, głupotą i żenadą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones