PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624849}

Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta

Las Aventuras de Tadeo Jones
6,0 4 023
oceny
6,0 10 1 4023
Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
powrót do forum filmu Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta

Film ma "akacje" rodem z Listonosza Pata czyli dorosli zasypiaja, a nastolatkowe sa wsciekli. Ten film jest TYLKO dla dzieciakow 5-12 lat (gora). Co typowe dla filmow mocno dzieciecych wszystko jest kolo siebie: pustynia jest kolo dzungli, tajemnice rozwazuje sie w 5 sekund, jest pies, jest papuga, sa proste dialogi, sa papierowe postacie. Praktycznie brak przemocy. Glowny bohater mnie osoboscie doprowadzal do lekkiej furii - co za funkcjonalna du@a! Technicznie mocno srednio, ale bez przesady - ot, poziom Shreka 1 - da sie ogladac. Troche nawiazan do innych filmow.

Jednak polecam, stad daje tak wysoka ocene, postrzegana z punktu widzenia mlodszego dziecka, choc zaznaczam, ze dla doroslych ten film nie ma chocby MINIMALNEJ racji bytu (na marginesie: ostatnie 15 minut szczerze dobre, gdyby caly film byl taki!).

ocenił(a) film na 6

Całkowicie się nie zgadzam. Jest to typowa bajka, która nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest masa tekstów i aluzji, które zrozumieją tylko starsi odbiorcy. Akcja rodem z prawdziwego Indiana Jones'a. Film ma wiele śmiesznych momentów i dzieciom bardzo ten film się podobał. Ja też nie żałuję, że go obejrzałem. Naprawdę całkiem fajna i pozytywna historia.

Jesteś imbecylem. Sorry, że tak brutalnie, ale to oo prosth jest fakt.

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones