plakat - Teen Beach Movie (2013)

opisy filmu

(3)
  • Brady (Ross Lynch) i McKenzie (Maia Mitchell) uwielbiają surfing oraz dobrą zabawę i marzą o tym, aby wakacje mogły trwać całą wieczność. To życzenie spełnia się, kiedy magiczna fala przenosi ich w świat klasycznego plażowego musicalu z lat 60., gdzie królują śpiew i taniec, a atmosferę podgrzewa zaciekła rywalizacja między motocyklistami a surferami. Pojawienie się Brady'ego i Mack zakłóca fabułę filmu – dwójka głównych bohaterów zakochuje się w nich, zamiast w sobie nawzajem! Jeśli przybyszom nie uda się sprawić, by historia wróciła na właściwe tory, zostaną uwięzieni w musicalu na zawsze!

  • Brady (Ross Lynch) i McKenzie (Maia Mitchell) to para surferów, którzy uwielbiają spędzać czas na plaży. Pod koniec lata, McKenzie musi wyjechać do prestiżowej szkoły wybranej przez jej rodziców. Nieoczekiwanie ona i jej chłopak trafiają do musicalu z lat 60. i przypadkowo zmieniają jego fabułę. 

  • Dwójka surferów łapie ostatnią falę tego lata, która w magiczny sposób przenosi ich do świata kinowego klasyka - Wet Side Story. W musicalowej rzeczywistości rozgrywa się walka gangu motocyklistów i surferów o to, kto przejmie najlepszą plażową miejscówkę dla siebie. Brady i McKenzie próbują wrócić do swojego świata, ale, kiedy nagle zmieniają miłosny wątek w filmie, sprawy nieco się komplikują. Miejscowy przystojniak, surfer i główny bohater, Tanner, zakochuje się w McKenzie. Natomiast dziewczynie z gangu Szczurów, Leli, podoba się Brady. Czy uda im się wrócić do prawdziwego życia?