PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10078}

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

The Texas Chainsaw Massacre 2
5,1 6 629
ocen
5,1 10 1 6629
4,5 4
oceny krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną 2
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

Ten film to... totalna masakra. Niesamowite, że można coś takiego nakręcić.

ocenił(a) film na 2
taddy

Pierwsza część przy tym to arcydzieło ;P

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Że też Cię skusiło obejrzeć to coś w święta... Podziwiam :D

ocenił(a) film na 2
taddy

No jestem masochistką cóż zrobić ;P

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Przyznam, że tak właśnie w pierwszej chwili pomyślałem ;) Ale przynajmniej masz dobry punkt odniesienia przy ocenie innych filmów :)

ocenił(a) film na 2
taddy

To znaczy ? :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Jeśli znajdziesz jeszcze gorszy film, śmiało będziesz mogła dać "1", wszystkie inne powinny być lepsze ;D

ocenił(a) film na 2
taddy

Przede mną dwie kolejne części Teksańskiej Masakry i rimejki,więc może będzie jeszcze gorzej :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Szansa jest ;D Choć ten z 2003 roku nawet przyjemnie mi się oglądało. Powodzenia!

ocenił(a) film na 2
taddy

Obejrzałam trzecią część i ona nawet niezła jest ;P
Czytałam już na forum,że ten z 2003 też podobno niezły ;P

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Nie czytaj. Najpierw oglądaj. Tak lepiej smakuje.

ocenił(a) film na 2
taddy

Przeczytałam na forum odnośnie pierwszej części z 74 r. ,więc to nie moja wina że piszą tam o filmie który dopiero obejrzę :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Rozgrzeszam ;D

ocenił(a) film na 2
taddy

Ależ nie trzeba było :D
Już jestem ciekawa tego rimejku a jeszcze IV część przede mną :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Widzę, że nie odpuszczasz ;) Poznasz całą familię na wylot :D
Chodziło mi o to, że czasem oceny czy opinie na temat danego filmu są mocno mylące. Wolę zatem w pierwszej kolejności sam wyrobić sobie zdanie i ewentualnie później przeczytać, co inni mają do powiedzenia. Właśnie obejrzałem "Służące" i jestem mocno zaskoczony, że na Filmwebie ten film jest na 44 miejscu w Top 500. Bo dla mnie jest ok, ale nie aż tak. Z drugiej strony, z gustami się nie dyskutuje, ktoś lubi "Teksańską... 2", ktoś inny "Siedem" :)

ocenił(a) film na 2
taddy

No ja też dopiero po obejrzeniu filmu przeglądam jego forum :D Ale jak już coś napiszą o innych częściach to nic się nie stanie,bo i tak ocenię film według własnego uznania ;P I przeważnie jak zaczynam serię to ją dokańczam nawet jak mi już pierwsza część się nie podoba :D
Kurde,i w przyszłości jak będę Służące oglądała to podświadomie pokieruję się twoją opinią,a idź ty ;P

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Oj tam, kieruj się świadomie ;)
P.S.:
Jest bardzo miło mieć świadomość, że mam wpływ na Twoją podświadomość :D

ocenił(a) film na 2
taddy

No widzisz jak na mnie działasz ;P
Magia świąt ;P

ocenił(a) film na 1
gwenny16

No tak. Jak zwykle. Tylko od święta :D

ocenił(a) film na 2
taddy

Ja przez cały rok na nikogo nie działam,więc się ciesz :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Myślę, że działasz.
Jesteś dobra. Jesteś mądra. Jesteś ważna.
(Pewnie poniosę śmierć z Twojej ręki, ale to cytat ze "Służących", który utkwił mi w pamięci)...

ocenił(a) film na 2
taddy

Nie działam ;P
Nie mam ''tego czegoś'' :D
Ale cytat spoko ;P

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Pewnie lepiej wiesz, czy działasz, czy nie, kłócił się nie będę... ale... każdy ma "to coś". I zawsze znajdzie się ktoś, kto to odkryje.

ocenił(a) film na 2
taddy

W tym twoich Służących takie mądrości padają ? :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Nie, no co Ty ;) Sama sobie odpowiedz na swoje pytanie :) Mi skromność nie pozwala ;D

ocenił(a) film na 2
taddy

Ale ja pytam Ciebie nie siebie ;P

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Nie mogę się tak chwalić na forum publicznym ;D

ocenił(a) film na 2
taddy

Pozwalam ci :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Ok.
No to te mądrości są ze "Służących" ;)

ocenił(a) film na 2
taddy

Wiedziałam :D Muszę kiedyś obejrzeć ten jakże słynny film ;P

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Jak tak patrzę na te posty, to trochę odbiegliśmy od tematu ;)

ocenił(a) film na 2
taddy

Nawet więcej niż trochę,ale mi to nie przeszkadza :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

No dobra, widzę, że jesteś zaprzysięgłą kinomanką i kręcą Cię horrory. Który polecasz?

ocenił(a) film na 2
taddy

Ciężko powiedzieć,bo nie wiem czy już ich nie widziałeś :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Zostawię tylko te, których nie widziałem ;)
Ogólnie pasują mi takie, w których jest klimat (Dracula Coppoli, Frankenstein Branagha, Wywiad z wampirem) choć trudno te filmy określić jako typowe horrory. Zawsze fajnie ogląda mi się Obcego, a i Obecność zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.
Hektolitry krwi, odcięte hmm... członki, itp. z reguły bardziej mnie śmieszą niż straszą, ale ciekawy jestem Martwego zła 2. Ktoś podłożył sceny z niego do teledysku Slipknota The Negative One i wyszło bardzo... obiecująco ;D

ocenił(a) film na 2
taddy

To zacznij od Martwego Zła - trylogia + rimejk ;D
A z reszty co wymieniłeś to widziałam tylko Obecność i powalającego wrażenia na mnie nie zrobiła tak jak na tobie te Służące ;D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Jakie tam wrażenie ;) Jeden cytat? ;)

ocenił(a) film na 2
taddy

Nie mam głowy do cytatów :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Niektóre same zapadają w pamięć. "Wejdź z własnej woli i zostaw tu trochę radości, którą z sobą niesiesz..." powiedział hrabia Dracula do Harkera zachęcając go do przekroczenia progu swej siedziby ;)

ocenił(a) film na 2
taddy

No niestety ja tak nie mam :D Chyba że bym film z kilka razy obejrzała i bardzo by mi się podobał,czego o Obecności powiedzieć nie mogę ;P

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Coś się tak uczepiła tej Obecności? ;) Jak dzisiaj w nocy poczujesz jakąś zimną obecność w pobliżu, to inaczej będziesz mówiła ;)

ocenił(a) film na 2
taddy

Bo ty napisałeś o Obecności :D Przecież nie będę się wypowiadała na temat filmów,których nie oglądałam ;D Nie strasz,bo nie zasnę jeszcze :D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Coś mi się wierzyć nie chce, że tak łatwo Cię nastraszyć...
I widzę, że Teksańska... dalej u Ciebie na tapecie. Ta dzisiejsza "1" jest pierwsza, czy już wcześniej jakiś film urzekł Cię w podobny sposób? ;)

ocenił(a) film na 2
taddy

Z tym nie zaśnięciem to sarkazm,myślałam że wyczujesz ;P

Jedynka jest zarezerwowana dla takich ''arcydzieł'' jak Diabelskie Nasienie,Paranormal Activity: Naznaczeni czy Tunel Śmierci ;D Z tym ostatnim Teksańska ma najwięcej wspólnego,bo oglądając nie ogarniasz co się dzieje ;D

ocenił(a) film na 1
gwenny16

Dlatego nie wierzyłem :D
Nie widziałem żadnego z tych filmów, ale po samym tytule Diabelskie Nasienie miałbym problem, żeby to włączyć ;)
Dobra, jeśli nie przeraża Cię lodowata obecność, to życzę ciepłej nocki! Do zobaczyska (usłyszyska?) ;)

ocenił(a) film na 2
taddy

I ciesz się,że nie widziałeś ;D Lepiej dla Twojej psychiki ;D
Ja jeszcze trochę posiedzę,tak więc Dobranoc ;P

ocenił(a) film na 1
taddy

Fakt to jedna z tych produkcji której z przyjemnością wystawiasz po seansie ocenę 1. Bardzo mnie ciekawi czemu Leatherface nie zagrał aktor pierwszej odsłony, moim zdaniem idealnie pasował do tej roli pod względem wzrostu i masywnej budowy.

ocenił(a) film na 6
taddy

widac jak sie znasz na horrorach ze dajesz 1

ocenił(a) film na 7
hercules38

Oceny horrorów są cały czas zaniżane przez laików nie mających o tym pojęcia.

ocenił(a) film na 6
kryszti

no racja widac to na filmwebie po sredniej filmow wiele z nich ma za niska srednia

ocenił(a) film na 7
taddy

Nie masz pojęcia o horrorach, przerzuć się na komedie romantyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones