PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30692}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

The Texas Chain Saw Massacre
6,5 26 669
ocen
6,5 10 1 26669
7,3 17
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

Nie rozumie skąd taki zachwyt nad tym filmem.Jest bardzo słaby,nie posiada klimatu,fabuła raczej
też najlepsza nie jest,nie ma dużo krwawych scen,jakiś wysuszony dziadek,rodzina psycholi gdzie
jeden biega z brzytwą a drugi z piłą...dla mnie ten film to gniot ;)

ocenił(a) film na 10
xxxCELEBxxx

Chciałem Ci coś sensownego odpisać, ale jedno spojrzenie na Twój profil i wszystko jasne. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1
jeti

ooooo jeti znowuuu

RogerVerbalKint

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 1
jeti

Łoo !!! Łooo !!! jeti z małej litery i przez "j" Łooo !!! To mówi samo za siebie !!! Łoooo !!!!

ocenił(a) film na 10
RogerVerbalKint

Czy Ty obłąkany trollu naprawdę nie wiesz, że nazwy własne są własne?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RogerVerbalKint

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 1
xxxCELEBxxx

masz 100 % racji...

ocenił(a) film na 10
xxxCELEBxxx

I pisze to osoba która Oszukać Przeznaczenie 4 daje 7/10

ocenił(a) film na 5
juzek124

Taki gust...nie widzę powiązania ;)

ocenił(a) film na 5
xxxCELEBxxx

film dla ciebie to "gniot" a oceniasz go na 5 - nie mam pytań

ocenił(a) film na 10
xxxCELEBxxx

Może ten film nie jest tak wybitnym klasykiem gatunku jak "Noc Oczyszczenia:Anarchia" i "Lake Placid 4: Ostatni Rozdział" ale może jednak oceniasz go zbyt surowo. xD

xxxCELEBxxx

Rozumiem ze moze sie nie podobac ale zarzucic mu brak klimatu to juz gruba przesada. Krwawych scen jest sporo, tylko krwi tam brak calkowie. Na poczatku sadzilem ze przyczyna jest niski budzet, okazalo sie ze Hooper chcial sie zalapac na nizsza kategorie wiekowa do kin, (marzyciel z niego) film oczywiscie otrzymal R. wiec mozna bylo lac wiadrami. Liczy sie pomysl i wykonanie (mimo znikomego funduszu) Sam ocenilem ten film na 7 a uwazam ze to absolutny klasyk, ktos uwaza ze gniot i daje 5. Chyba musze zmienic ocene na wyzsza :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones