PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38601}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

The Texas Chainsaw Massacre
6,0 68 253
oceny
6,0 10 1 68253
6,2 9
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

Klasyka Horroru

ocenił(a) film na 10

To filmy klimatyczne doskonale zrobione , jak bardzo dziś brakuje takich filmów , jestem fanem
horrorów mam ich sporo w swojej kolekcji i zauważyłem nie stety że dzisiejsze produkcje tego
typu filmów są beznadziejne . Oczywiście nie wszystkie zależy od reżysera i wielu innych spraw
związanych z produkcją filmów , ale marne są te dzisiejsze filmy gdzieś straciły ten klimat i
aromat ten,
strach i napięcie . To chyba znak że trzeba wrócić do korzeni horrorów . Mnie bardzo podoba
się ten film oglądam własnie kolejne części aż do najnowszej z tego roku jak będzie to się
okaże jak jest super. Oceniam na 10 i dodaje do swych ulubionych. Doskonała gra aktorska
muzyka efekty muzyczne i wizualne zbliżenia kamera to wszystko oddaje klimat tamtych czasów
rok 1973. Polecam wszystkim fanom horrorów . Jak ktoś chce ze mną znaleźć kontakt podałem
numer GG na pewno znajdzie. Pozdrawiam warto mieć te klasykę w swojej kolekcji filmów ,
tylko dla koneserów tego typu kina . Z części na części są coraz leprze.

sebastiannycz

Mam pytanie. Czy nadziewałeś się kiedyś na hak i sprawdzałeś ile pożyjesz? Ja próbowałem się podciągać po odcięciu sobie nogi i dawało radę, ale patentu z hakiem jeszcze nie sprawdzałem :P

ocenił(a) film na 10
mochuu

To spróbuj polecam

ocenił(a) film na 6
sebastiannycz

Przecież to jest tylko remake prawdziwego klasyka z 1974.

ocenił(a) film na 4
The_Wave

Też się dziwiłam xD Ale chodziło o to chyba, że ogólnie filmy z tego roku poleca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones