PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32599}

Telefon

Phone Booth
7,0 175 296
ocen
7,0 10 1 175296
6,6 18
ocen krytyków
Telefon
powrót do forum filmu Telefon

Niedługo ma lecieć w telewizji. Czy warto oglądnąć ? :)

ocenił(a) film na 7
misia1147

Myślę, że warto. Jedna z niewielu dobrych kreacji Colina Farrella. Film mogłoby się wydawać - bardzo statyczny, ale trzyma w napięciu. Ja szczerze polecam :)

ocenił(a) film na 10
misia1147

Jasne, że tak. Polecam.

misia1147

Polecam film świetny. Dzisiaj leci na polsacie

ocenił(a) film na 8
gargus01

wiem :) . Dziękuję bardzo.

misia1147

Tak podejrzewałem:) . Proszę bardzo .

ocenił(a) film na 8
gargus01

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :) .

misia1147

Wzajemnie :)!!!

misia1147

Warto!! Niewiarygodne jak film kręcony właściwie w jednym miejscu potrafi wciągnąć jak bagno :)

Miłych wrażeń

ocenił(a) film na 8
joan_12

A dziękuję. A czy jest taki bardzo straszny czy taki zwyczajny thiller ? :)

misia1147

Nie jest straszny ani krwawy. Trzyma w napięciu i to bez stosowania specjalnych środków. I w tym tkwi jego siła.

ocenił(a) film na 8
joan_12

Aha, dobrze. Dziękuję :) I życzę Wesołych Świąt :D

misia1147

Dziękuję . A to już chyba tych Wielkanocnych ;)

Szczęśliwego Nowego Roku

misia1147

misia 1147 jak wrażenia?

ocenił(a) film na 8
misia1147

Dzięki wszystkim za zachęcanie do oglądania ...Warto było ;D Wiedziałem że to nie pizza men ;P

ocenił(a) film na 8
sebit22

oouu.. a ja do końca nie oglądałam ;( ja tylko do tej sceny gdy on się nie przyznawał do żony ;// a dobrze się skończy ? :)

ocenił(a) film na 8
misia1147

Nie...wszyscy zginą , żone mu zgwałcą a na końcu atomówka pierdyknie i nie zostanie nic ;D
Trzeba było oglądać a nie teraz sie pytasz ;P Obejrzyj gdzieś online

ocenił(a) film na 8
sebit22

Oj tam oj tam xdd głowa mnie bolała i spać mi się chciało a do 1:30 oglądać mi się nie opłacało ;D ooo.. zrymowało się ;)

ocenił(a) film na 8
misia1147

Fajny film Misiu , zapodaj se miodek i doknoącz online ;P

ocenił(a) film na 8
sebit22

Oglądnęłam ;p nie kłam mnie wcale się tak nie skończył , nie strasz mnie ;D ale fajny filmik, ciekawy ;>

ocenił(a) film na 10
misia1147

w wersji telewizyjnej dialogi są strasznie ocenzurowane, dlatego polecam wersję dvd;)

ocenił(a) film na 9
misia1147

Trzeba było oglądać. Polsat się walnął i zapomniał puścić ze 3 bloków reklamowych dzięki czemu film skończył się o godz. 0:30 :)

ocenił(a) film na 8
Stachu7

no to fest :D to bym zdążyła oglądnąć (jakbym wiedziała że kończy się o 0:30 ). No ale ogólnie to film świetny :3

misia1147

misia1147 - zapamiętaj, że nie ma takiego słowa jak "oglądnąć", ani 'oglądnęłam". Jedyne poprawne językowo to - "obejrzeć", "obejrzałam". Piszę, gdyż ludzie czytając czyjeś wpisy, często powielają ich błędy, więc chyba warto uświadomić jaka jest prawidłowa pisownia. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
paolo1976

cóż dobrze :) jak tam kto woli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones