PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10079}

Telemaniak

The Cable Guy
6,4 43 083
oceny
6,4 10 1 43083
5,6 10
ocen krytyków
Telemaniak
powrót do forum filmu Telemaniak

z kąd

ocenił(a) film na 8

Chip brał ten cały sprzęt ? załatwiał darmowe programy całej masie ludzi ,a ponoć wylano go z roboty ..to z kad on to wszystko mial ?

FanArtZone

"z kądowni" - polski taka trudna język...

ocenił(a) film na 8
martinos1985

ale się czepiasz .. poprawianie drobnych błędów w pisowni sprawia ,że czujesz się lepiej niedowartościowany człowieczku ? xd gratulacje

FanArtZone

Nie nazwałbym ich drobnymi, ale dziękuję.

P.S. Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Zdanie zaczynamy od wielkiej litery. Na końcu zdania stawiamy kropkę. Nie ma czegoś takiego, jak "..".
Może już nie wypowiadaj się publicznie...

ocenił(a) film na 8
martinos1985

xd widze ,ze zupelnie inaczej podchodzimy do tematu . zwracaj dalej uwage na takie pierdo.ly to dluzej pozyjesz :D pseudo polonista haha

FanArtZone

Ehhh, to pokolenie "iks, jestem taki zabawny, de". Jak chcesz, możesz dalej się ośmieszać publicznie. Żegnam.

ocenił(a) film na 8
martinos1985

zabawny to jestes ty :)

ocenił(a) film na 7
FanArtZone

Skąd Chip brał sprzęt, bo zgubiliście wątek chyba.

ocenił(a) film na 7
przemyslaw18

kradł

ocenił(a) film na 7
saramakota

dzięki

martinos1985

Taki jesteś mądry? Przy post scriptum (PS), nie stawiam kropek po literze p i tak samo przy s. Pozdrawiam następcę profesora doktora Miodka :)

Rewelina

Przykro mi, jak kulą w płot. Jednak stawiamy. ;)

Rewelina

P.S. Przecinek w tak nieodpowiednim miejscu i brak kropki. ;)

martinos1985

Proszę:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Postscriptum
:)))

Rewelina

Ehhh ta wiki... ;)))

martinos1985

:))))))))

FanArtZone

Skąd brał? SKĄD BRAŁ? Jakbyś się urodził w latach 80tych to byś wiedział jak się załatwiało darmową kablówkę w latach 90tych...

ocenił(a) film na 8
GanGstaRR

no tu mnie masz , niestety rocznik 94 się kłania ;/ heh ..nie chodziło mi tylko o kablówkę , ale o cały ten sprzęcior

ocenił(a) film na 7
FanArtZone

Sprzet dostepny ogolnie w sklepach(czasem trzeba cos sprowadzac z chin, lecz to wciaz sklep)
kluczowa jest wiedza
potrzebujesz czegos?
Pogadaj z jakims monterem o branzowe nazwy sprzetu i pogoogluj. Zaskoczyloby cie co mozna kupic.
koles z tego zyl wiec oplacalo mu sie inwestowac.
kluczowa jest wiedza jak bajerow uzywac a nie sam sprzet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones