PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=422895}

Templariusze. Miłość i krew

Arn: Tempelriddaren
6,7 24 230
ocen
6,7 10 1 24230
Templariusze. Miłość i krew
powrót do forum filmu Templariusze. Miłość i krew

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Pokazuje trochę prawdy o kościele katolickim i wyprawach krzyżowych, a przede wszystkim pokazuje walecznych szweckich rycerzy. Szkoda że Polacy nie kręcą filmów o swoich rycerzach.

użytkownik usunięty
Gomez_2

Niestety. Wg mnie ludzie byli wtedy fanatykami i nie myśleli racjonalnie.

ocenił(a) film na 7

Do dzisiaj nic się nie zmieniło. Nie mówię już o fanatykach religijnych wśród terrorystów islamskich, wystarczy popatrzeć na katoli w naszym kraju.

użytkownik usunięty
Gomez_2

Wtedy bywało gorzej.

Gomez_2

Jak czytam teksty o "prawdzie o KK i wyprawach..." szczególnie teraz to mi się słabo robi... weźcie ludzie jakieś książki do historii (tylko nie pisane przez Palikota i spkę) i poczytajcie. Wyciąganie wniosków z tego typu filmów to już szczególny objaw zdziecinnienia ludzi dorosłych... no chyba, że autorzy tego typu wpisów mają po 14lat.

Kalas66

Zgadzam się z Tobą bo też nie pojmuję jak dorośli (?) ludzie tacy jak komentatorzy powyżej mogą wypisywać takie bzdury.

ocenił(a) film na 7
Briann

Jeżeli jesteście tacy dorośli to po co komentujecie temat napisany przez dzieci? Jeżeli liczycie na g*wnoburze to pomyliliście adres.

Gomez_2

Trochę prawdy to jest wszystko, co chcesz wiedzieć? I to z filmu?

ocenił(a) film na 7
Krzypur

To podaj całą prawdę

Gomez_2

Typowe "żydowskie" pytanie na pytanie. Ale odpowiem Ci: całej prawdy nikt nie zna.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Zadałem jakieś pytanie? Nie zauważyłem. Pytanie kończy się pytajnikiem. Najpierw zaczynasz a potem zbywasz mnie jednym zdaniem, to po co zaczynałeś? Czy to jest typowo "żydowskie" zachowanie?

ocenił(a) film na 10
Gomez_2

O Zawiszy powinni nakręcić!

ocenił(a) film na 7
frankoniusz

Mamy wielu bohaterów którzy zasłużyli na film, ale u nas z tym cienko. Na razie kręci się dużo o IIWŚ, wcześniejsi bohaterowie muszą jeszcze poczekać.

ocenił(a) film na 10
Gomez_2

Niestety masz rację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones