PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486959}

My Rainy Days

Tenshi no Koi
7,2 996
ocen
7,2 10 1 996
Tenshi no Koi
powrót do forum filmu Tenshi no Koi

Określenie modelka-aktorka nieprzypadkowe, gdyż jednak da się dostrzec, że jej talent aktorski nie jest duży. Nozomi Sasaki jest jednak niezwykle seksowna i wybaczam te niedociągnięcia w grze ;)



Oto prowizoryczny opis fabularny filmu, który właśnie dodałem
17-letnia studentka Rio jest zawsze w centrum uwagi, ze względu na swoją urodę. Traumatyczne wydarzenia z przeszłości sprawiły jednak, że jest zachowuje się jak egoistka i nie dba o innych. Wykorzystuje przyjaciół oraz chłopaka i we współpracy z nimi zarabia jako dama do towarzystwa dla starszych panów. Nagle jej życie zmienia się, gdy zakochuje się w Koukim - 35-letnim aspołecznym profesorze historii , u którego zdiagnozowano raka mózgu. I choć jest on zainteresowany Rio to pozostało mu tylko parę miesięcy życia.

ocenił(a) film na 9
snake1410

Zgadzam się film rewlacyjny i japońcy potrafią zrobić a co się tyczy nozomi to jest ona boska brak mi słów by opisać jej urodę a co do jej talentu aktorskiego i gry w tym filmie to nie zgadzam się z tobą - rewelacyjnie zagrała rio i na dodatek ma wspaniały głos - piosenka gdy lecą napisy końcowe jest w jej wykonaniu. Miejmy nadzieję że jej zjawiskową urodę i wschodzący jej talent aktorski i piosenkarski będziemy ogladać częściej.

ocenił(a) film na 5
tomucho77

ah tak, japońskie idoki są "multitasking" - grają, pozują do zdjęć, śpiewają , a nawet komentują zawody sportowe - Nozomi prowadzi wywiady przy okazji zawodów K1 , nie dziwne, że nie starcza czasu na występy na dużym ekranie, póki co, o niczym nowym nie słyszałem

ocenił(a) film na 9
snake1410

i tym się różnią od polek żyją szybko i robią dużo masz to im za złe a w szczególności jej ???

ocenił(a) film na 5
tomucho77

nie skąd, przebiła się , jest gwiazdą, daje radę imać się wielu zadań i widać dobrze jej to wychodzi ; zresztą jest zbyt sympatyczna, żeby cokolwiek móc mieć jej za złe ;) , jeśli będą kolejne filmy z jej udziałem, to chętnie obejrzę

ocenił(a) film na 5
snake1410

Mimo cukierkowatosci tego filmu, oglada się niezle i wcale nie mam tu na myśli lalki, a może tak miało być, może ludzie dzięki lżejszej formie pokochali ten film, nie oszukujmy się w pewnych kregach już kultowy.

ocenił(a) film na 5
tomucho77

kolejna ofiara operacji plastycznych

ocenił(a) film na 9
Szybszy

Człowieku weź się ogarnij i nie wypisuj bzdur ! udokumentuj swoje oszczerstwa albo zamknij ryj.

ocenił(a) film na 5
tomucho77

Wydaje mi się, ze mnie obraziles swoja wypowiedzia.

ocenił(a) film na 9
snake1410

o tak tak tak ja to samo zrobię a póki co musimy się zadowolić tylko tenshi no koi i jej zdjęciami w internecie a jak chcesz trochę wallpepersów w rozdz. 1360x768 HD mojej roboty to zapraszam na ten link
https://picasaweb.google.com/Tomucho77/NozomiSasaki#

ocenił(a) film na 9
tomucho77

https://picasaweb.google.com/Tomucho77/NozomiSasaki#
będę się starał i w miarę gdy będą pojawiać się jej nowe fotki to będę robic nowe tapety

tomucho77

Film bardzo bardzo wzruszający.SPOILER! Wie ktoś,lub domyśla się czy mimo tego że Kouki zapomniał Rio,to że ją kochał potoczy się tak jak wcześniej ? mówię tu o motywie z parasolem,i tak dalej.Osobiście płakałam jak 1000 bobrów.Aktorzy świetni,szczególnie Nazomi i Shôsuke

ocenił(a) film na 9
Magdalena1996

Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi Magdaleno ?

tomucho77

Pod koniec Kouki (profesorek) mówi do Rio ''Witaj'' osobiście odniosłam wrażenie że zapomniał ją przez operację,mylę się ?

ocenił(a) film na 9
Magdalena1996

Próbował ją zapomnieć ale nie udało mu się to ... miłość pokona wszystko :)

tomucho77

ah więc o to chodzi.Cudny film :)

ocenił(a) film na 9
Magdalena1996

Zgadza się cudny film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones