PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466098}

Teoria zabijania

Kill Theory
5,6 2 862
oceny
5,6 10 1 2862
Teoria zabijania
powrót do forum filmu Teoria zabijania

film w sumie spoko jednak gdzies kawalek musialem przespac i nie wiem za bardzo o co kaman z ta koncowka. czy ktos mi moze napisac o co chodzilo na koncu?z gory dziex. pozdro!

lakosta

Brent to syn tego doktora. Pod koniec widzimy ich zdjęcie, a ten alpinista (morderca) nagrywa się na pocztę mówiąc, że Brent potwierdził jego teorię - że każdy, kto znalazłby się takiej sytuacji, jak on w górach, postąpiłby tak samo. Próbując ratować tylko siebie.

ewson

no wlasnie. dzieki:)

ewson

W sumie nie każdy postąpiłby tak samo. Michael nie zabił Amber, tylko siebie. Chciał ją uratować...

Dewan

Dokładnie tak. W ogóle myślę, że Michael był najbardziej pozytywna postacią w filmie - był najlepszym człowiekiem. Każdy praktycznie zaczoł świrować już później, ten grubszy to całkiem zpękał i zaczoł się rzucać, dziewczyny też myślały o sobie (jedynie Amber na końcu pokazała, że naprawde kocha Mike'a, który zresztą sam to zrozumiał po tym jak jego "ukochana" Jeniffer usiłowała go zabić), a Brent od początku wydawał się być egoistą i tak było. Jedyną osobą, która poświęciła się dla kogos drugiego był właśnie Michael (pomijając tą laskę na samym początku, ale to jeszcze nie wiedzieli o co biega itp.)

ocenił(a) film na 6
Dewan

Jeśli kogoś się naprawdę kocha to woli się zginąć razem z nim albo zamiast niego. W tym filmie tylko Michael kochał swoją dziewczynę... a co do końcówki to faktycznie coś im nie wyszło, bo przecież teoria się do końca nie potwierdziła - Michael zabił siebie, a mógł wbić nóż tej dziewczynie, ale w sumie wyjątek potwierdza regułę :D.

EnchanteCarniole

no właśnie czyli teoria tego zwyrola to bujda :)

ocenił(a) film na 7
BloodyMaja

Nie zgodzę się, że bujda. Gdyby miała być bujdą, nie zaczęliby się nawzajem zabijać. To, że on sam wbił sobie nóż to po prostu przypadek 1/100, gdyby tam siedziała jakakolwiek inna osoba (np. Brent czy Jennifer czy nawet ktoś z forum) to bez wahania zabiłaby dziewczynę. Potwierdziła się w 4 na 5 przypadków (czyli w ok. 90 %) (nie liczę Alex i Carlosa, bo nie mieli okazji), bo każdy - poza Michaelem - kogoś zabił lub próbował zabić.

millow_1996

no a koleś twierdził że KAŻDY na jego miejscu tak by postąpił a nie 90% :)

ocenił(a) film na 7
BloodyMaja

Nie pamiętam dokładnie jak to było w filmie, ale jak słusznie zauważyła koleżanka wyżej, wyjątek potwierdza regułę, bowiem to tylko wyjątek od tej reguły, droga Maju :)

millow_1996

nie ciągnijmy tego bo sie nie dogadamy, każdy ma swoje zdanie i tyle

ocenił(a) film na 7
BloodyMaja

Ok, mogę tylko jeszcze zapytać o Twoją ocenę filmu?

ocenił(a) film na 7
BloodyMaja

Pięknie dziękuje za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 6
ewson

No właśnie sęk w tym że nie każdy . Pamiętasz kto się dla kogo poświęcił ? Nie chce spoilerować .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones