PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186343}

Terminator: Ocalenie

Terminator Salvation
6,5 146 709
ocen
6,5 10 1 146709
4,4 15
ocen krytyków
Terminator: Ocalenie
powrót do forum filmu Terminator: Ocalenie

To co się wydarzyło w 40-którejś minucie, czyli scena w której widzimy "mototerminatory" załamało mnie. Temu filmowi bliżej do transformersów, powinno się użyć słowa deceptikony.

ocenił(a) film na 7
DrMovie24

Racja, kino mało dramatyczne i mało klimatyczne . Trójka to była przygodówka dla młodzieży, a w tej części rozpierdziucha. Non stop strzelaniny i wybuchy, mało czas na myślenie (i pewnie o to chodziło) Mimo wszystko dam mu 7 ale taką naciąganą ...

ocenił(a) film na 2
DrMovie24

Pamiętam jak byłem w kinie na tym i na hasło "mototerminatory" już nie wytrzymałem i się zacząłem śmiać a że byłem z kuzynem to razem narobiliśmy sobie wstydu bo potem była jeszcze scena z tym wielkim terminatorem, któremu motory wyskoczyły z kolan i złapał w machino-dłonie jakiś tam autokar czy coś w ten deseń. W sumie to była bardzo fajna scena bo zapamiętałem ją na całe lata i osłodziła nieco seans. Poza tym Terminator: Salvation = filmowy gniot.

ocenił(a) film na 8
cardigan

Bo jesteś ignorantem. Nawet w książce T2 skaner produkował wiele rodzajów broni, poprzez myśliwce i inteligentne, wslizgujace sie do ludzkich siedzib bomby. W T1 jeżdżące na gasienicach wieże to tez taka lipa?

ocenił(a) film na 7
DrMovie24

Negujesz ich skuteczność, czy narzekasz ,że za mało mroczne. Jako sprzęt zwiadowczy zaawansowane, szybkie i skuteczne. Skynet nie produkował tylko T800 i T1000

ocenił(a) film na 6
DrMovie24

Było to komiczne, jak z serii dla upośledzonych dzieci DC i Marvel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones