PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186343}

Terminator: Ocalenie

Terminator Salvation
6,5 146 712
ocen
6,5 10 1 146712
4,4 15
ocen krytyków
Terminator: Ocalenie
powrót do forum filmu Terminator: Ocalenie

Dla mnie wszystko w tym filmi zagrało, fabuła, efekty, aktorzy. Może jakimś Terminatorowym purystą nie jestem ale ten film dla mnie jest drugim po Judgement Day.

ocenił(a) film na 8
robert_1305

Dla mnie tez rewelacja! Fajnie pokazany klimat postapo. I akcja przeniesiona tylko tu. Super efekty i sceny walk. Fabula ciekawa. Oczywiście ze JD nic nie przebije Ale ta czesc choc oczywiście inna naprawdę dobra.

ocenił(a) film na 8
robert_1305

Jakbym to ja napisał! Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 9
robert_1305

Dla mnie też na plus. Po trójce było wiadome, że ten schemat dwóch terminatorów, jeden zły, jeden dobry,  jest już przeorany i trzeba zrobić coś świeżego, i to właśnie dała 4 część Terminatora. Dobrze zagrany, całkiem zgrabny scenariusz i dobrze oddany klimat.

ocenił(a) film na 8
robert_1305

To też się podłączę, bo faktycznie fajny film ten jest. Przede wszystkim dzięki klimatowi post-apo ogląda się to naprawdę dobrze, no i John Connor też świetnie zagrany. Na finał przydała by się większa rozpierducha, ale też dla mnie to drugi najlepszy terminator.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones