PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 262 692
oceny
7,6 10 1 262692
8,5 26
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu
LeoMessi86

też się zgodze z Tobą przeglądałem ranking to jakiś absurd ten film jest kultowy wiele fajnych filmów jest zle oceniana choć by Szklana pułapka 1 trolle żądzą :)

despero83

A przed tym filmem naiwne obrazy jak Trener, Pamiętnik i wiele innych. W imdb top250 T2 jest w najlepszej 40, tam doceniają klasyki.

ocenił(a) film na 8
piczympoom

...i ma przy okazji ocenę 8,5 a nie 7,5 jak u nas. O czymś to niewątpliwie świadczy.

ocenił(a) film na 10
Starigniter

Świadczy o beznadziejnym guście większości polskich gimbusów (ACHTUNG! Gimbus to stan umysłu!)

ocenił(a) film na 8
SzalonyGoblin

Bo pewnie efekty specjalne (jakby w ogóle ktokolwiek z tego powodu specjalnie film oglądał?) są "przestarzałe", bo mają ponad 20 lat -,-'

Jak dla mnie to raczej brak gustu...

ocenił(a) film na 10
Starigniter

W sumie... masz racje. Teraz, jeśli coś nie ma efektów a'la "Avatar" jest niczym, zwyczajnym gniotem. Smutne, ale prawdziwe

ocenił(a) film na 8
SzalonyGoblin

Znaczy się "teraz", czyli dla gimbusów zawsze tak jest ; D Normalnym przecież to nie przeszkadza. "Terminator 2" jest super i tyle. Mnie te "narysowane" błyskawice całkowicie nie przeszkadzają.

Być może w tych nowszych filmach, jak "Iron Man 3", efekty się liczą, fajnie na nie popatrzeć, ale nie są jakąś niesamowitą zaletą, lub czymś w tym rodzaju.

Chociaż widziałem (przez ok. 20 minut) film "Thor Wszechmogący" i to była katastrofa... Efektów żadnych tam nie było i po prostu nie dało się tamtego czegoś oglądać... Także w obecnych filmach są raczej obowiązkowe.

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

Kpina, arcydzieło gatunku zasługuje na minimum 8,5.

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

To wszystko wina... Avatara, po ogromnym sukcesie tego filmu wiele osób na filmwebie zaczęła niemiłosiernie hejtować Camerona i jego filmy. Sam nie wiem dlaczego, chyba z zazdrości. Kiedyś oba Terminatory, Aliens i Titanic były w pierwszej setce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones