PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 262 741
ocen
7,6 10 1 262741
8,5 26
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

zobaczcie scene poscigu ciezarowka pod koniec sceny na chwile przed rozbciem ciezarowki jest wielki napis na wiaduckcie CAUTION 9-11 sprawdzcie !!!!!!

morfeo2010

Nie tylko w tym filmie:

http://www.atlanteanconspiracy.com/2008/09/911-symbolism-in-hollywood.html

ocenił(a) film na 9
morfeo2010

przeciez to jest chyba wysokosc tego wiaduktu

ocenił(a) film na 10
shamar

nie doszukujcie się , film jest z 1991 roku:)

użytkownik usunięty
disturbed123

A no właśnie, równe 10 lat przez WTC. Ktoś się tym powinien zająć.

ocenił(a) film na 10
morfeo2010

Morfeo, ty żeś się chyba z ch...m na łby pozamieniał, co?

użytkownik usunięty
morfeo2010

O cholera, Cameron przewidział zamachy... :)

ocenił(a) film na 10
morfeo2010

tak to jest wysokość i szerokość wiaduktu tyle że w stanach jednostki miary podaje się w calach chyba.

niko484

Taa wychodzi na to że ten wiadukt ma wymiary 9 na 11 cali... LOL xD

użytkownik usunięty
Kroth

Może to jest wysokość wiaduktu 9 stóp i 11 cali co daje prawie 3 metry wysokości.

morfeo2010

a gdybys spojzal na zegarek przed tragednia WTC i zobaczyl godzine 9:11 to tez bys stwierdzil ze to ma zwiazek za sprawa ? bez sensu, zastanow sie...

ocenił(a) film na 9
morfeo2010

Chryste Panie!!! właśnie zdałem sobie sprawę, że syn mojego kumpla urodził się 11 września, to na bank jakiś spisek...

ocenił(a) film na 10
morfeo2010

Jeden mały przykład: Jeśli w filmie się pojawi numer 69, to tez to jest jakaś teoria spiskowa? Na ten tema można by tu serwer zapchać. Dajcie spokój.

ocenił(a) film na 9
greg_88_88

czy mi się wydaję, czy aluzja może być do czegoś co istnieje lub już coś się zdarzyło??, jeżeli T2 powstałby w 2002 roku to mogłaby być jakaś aluzja, a to jest zwykły przypadek.

Vampire19

Ja jeszcze inna aluzja do WTC. T-1000 i T-800 skończył w surówce, takiej samej jaką zaobserwowano w ruinach WTC co miałobyć dowodem na użycie termitu :)

ocenił(a) film na 10
Jordan66

hahaha, ale hereytyczna teoria, co za osioł pisze takie tematy

ocenił(a) film na 10
morfeo2010

Uśmiałem sie jak nigdy a to z tym synem kumpla który urodził sie 11 września to już łzy mi poleciały ale film to jest rewelacja widziałem go oj i troche i obejrze jeszcze kilka razy :-)

ocenił(a) film na 10
pablo_10

Moze Cameron nie pzrewidział zamachu tylko go planował xd

ocenił(a) film na 9
morfeo2010

No właśnie! Zamach WTC=2001!

ocenił(a) film na 10
morfeo2010

Moim zdanie jest to kolejny dowód na to, że nie można uniknąć przeznaczenia...
Gdyby ktoś umiał odczytać tą datę, która wkradła się do filmu w tajemniczy sposób to można byłoby przesunąć datę zamachu o kilka może kilkanaście lat i zmienić przyszłość.
Ale zamach i tak musiałby się wydarzyć tak samo jak 3wojna światowa w Terminatorach............

ocenił(a) film na 10
TERMINATOR2

Zgadzam się z teorią mówiącą, że to część spisku. W filmie Terminator 2 jest jeszcze jedna ciekawa scena - gdy Terminator opowiada czarnemu naukowcowi o zagładzie ludzkości, o śmierci kilku miliardów ludzi, w tle widzimy obraz, na którym widać posadzkę w szachownicę - białe i czarne kwadraty. Jak wiadomo takie posadzki znajdują się w lożach masońskich, w których odprawiają oni swoje rytuały. Obok obrazu stoi posąg Anubisa, do którego dołączone są rogi. Przypomina antylopę, ale proszę przyjrzeć się dokładnie, to nie antylopa, tylko Anubis, który także ma wiele wspólnego z zapowiedziami dotyczącymi masowej zagłady kilku miliardów ludzi, którą przygotowują dla nas Iluminaci. Posąg Anubisa stał przez pewien czas na słynnym, masońskim lotnisku w Denver, na który znajduje się także tablica wspominająca o "New World Airport Comission" oraz obrazy ukazujące zagładę ludzkości i powstanie nowego świata.

ocenił(a) film na 10
Shyne

Tylko dlaczego nikt nie zapobiegł tym atakom, skoro już od dawna zapowiadano je pośrednio w komiksach, bajkach i filmach?

ocenił(a) film na 10
trancefan1986

Kto miał zapobiec jak to ci sami ludzie zrobili. Jeśli jeszcze nie wiesz 11 września 2001, że nie było żadnych ataków, tylko wewnętrzna robota rządu to tylko znaczy, że jesteś człowiekiem ignorującym fakty. Polecam poczytać książki, choćby "Operacja Dwie Wieże" Sławomira M. Kozaka.

ocenił(a) film na 10
Shyne

Wiem wiem, że to sprawka USA. Czyli dlatego rząd USA nic z tym nie zrobił, bo celowo nie reagował na zapowiedzi ukryte w filmach? No bo to takie dziwne: morderca ostrzega dużo wcześniej "Zabijemy was tego dnia i tego miesiąca", a służby ignorują to :D

ocenił(a) film na 10
Shyne

Wieże WTC zostały zdetonowane od parteru ładunkami wybuchowymi. Widać na dole nawet rozbłyski. Nawet jeśli ściany by się zawaliły do samego dołu, to powinien zostać wewnętrzny korpus budynku.

ocenił(a) film na 10
trancefan1986

Widzę, że wiesz coś na ten temat, a w celu poszerzenia wiedzy gorąco polecam książki Sławomira M. Kozaka, kontrolera ruchu z Okęcia, który bada te sprawy od lat. Na początek "Operacja Dwie Wieże". Tylko prawdziwi ignoranci wierzą w oficjalną wersję, która ma dosłownie setki dziur. Wystarczy przytoczyć parę faktów, by wiadomo było, że to była wewnętrzna robota.

ocenił(a) film na 10
Shyne

Oki dzięki

morfeo2010

eee tam. Stephen King jako Richard Bachman w swoim "Uciekinierze" dokładnie opisał jak się niszczy wieżowiec samolotem. W "ekranizacji" z Arnoldem całkowicie to zmieniono choć może dlatego że ówczesne efekty specjalne na to nie pozwalały. Przydałaby się współczesna ekranizacja, bardziej wierna książce.
a co do 9-11 to równie dobrze można poszukać gdzie się pojawiło 666, 525, 7-32 i inne kombinacje:) No ale te teorie spiskowe są bardzo pożyteczne bo fajnie się to czyta a i wielu poszukiwaczy spisku ma jakieś zajęcie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones