PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33027}

Terminator 3: Bunt maszyn

Terminator 3: Rise of the Machines
6,4 92 897
ocen
6,4 10 1 92897
5,0 11
ocen krytyków
Terminator 3: Bunt maszyn
powrót do forum filmu Terminator 3: Bunt maszyn

Oglądam teraz ten film i zadaje sobie pytanie jakim cudem john conor wlazł do strzeżonej bazy wojskowej z 2 metrowym pokiereszowanym gościem w dodatku uzbrojeni po zęby (broń trzymali w rękach)? T-X musiała zmienić wygląd by wejść do bazy, a oni jak się tam dostali? Zauważyliście jeszcze jakieś błędy?

ocenił(a) film na 2
Qjr

No właśnie to jest błąd filmowy. Albo inaczej, wcześniej zadzwonili do sztabu i Kate pogadała ze swoim ojcem że przybywa wraz ze swoim dawnym kumplem i z jego wujkiem Bobem i podkreśliła że jest to sprawa wielkiej wagi i musi przybyć z nimi inaczej się zabije.

nudecroft

Nie zadzwoniła bo ojciec był zaskoczony że ją widzi.

ocenił(a) film na 2
Qjr

A możliwe, hmmm muszę się zastanowić. Może ci co pilnowali znali dobrze córkę Brewstera i pozwolili im wejść czy przypadkiem nie jest to naciągane? Inna możliwość nie przychodzi mi do głowy. Ogólnie jest to jednak błąd filmowy i nie ma żadnego logicznego rozwiązania. No bo w momencie gdy córka Brewstera przybywa do bramy gdzie pilnują to przecież oni poinformowali by Roberta Brewstera a jednak tego nie zrobili i to jest błąd.

nudecroft

Ja sobie tłumacze to tak że to mogło wyglądać ja wjazd do szpitala psychiatrycznego w T2.
Oczywiście to naciągane bo taka baza pewnie jest też świetnie chroniona.

nudecroft

To była baza wojskowa, gdzie testowany był prototyp programu mającego sterować całą obroną USA, nie widzę możliwości, aby ktokolwiek z rodzin upoważnionych osób mógł tam wejść, nieważne jaki miałby powód. Już więcej sensu miałby atak Terminatora i wejście tam siłą, choć i to wydaje mi się durne, jeśli ten nie urządziłby rzezi wśród żołnierzy.

ocenił(a) film na 2
By4kuu

Możesz mieć rację, jakby tak się głębiej zastanowić.

ocenił(a) film na 2
Qjr

Jak to jak. Reżyser ich wprowadził. Mieli u niego fory bo ta laska co grała TX to feministka, więc pewnie za rolę nie chciała dać .... Musiała więc się dodatkowo natrudzić przy wchodzeniu do bazy. Taka mała zemsta ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones