PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33027}

Terminator 3: Bunt maszyn

Terminator 3: Rise of the Machines
6,4 92 887
ocen
6,4 10 1 92887
5,0 11
ocen krytyków
Terminator 3: Bunt maszyn
powrót do forum filmu Terminator 3: Bunt maszyn

który nie uważa aby trzecia część odstawała poziomem od poprzedniczek?

Co prawda pierwszej części dałem ocenę wyższą, 8/10, ale to za zapoczątkowanie kultowej bądź co bądź serii. Prekursorom zawsze daje wyższe noty.

Trójkę doceniam, bo choć powinna być dziesiątą wodą po kisielu, to nie była nią, wbrew wszelkim prawidłom. Wprost przeciwnie - zachowała świeżość serii i pozwoliła zakończyć trylogię mocnym atomowym pierdnięciem.

ocenił(a) film na 6
per333

Nie dorównuje poprzednikom ale udanie nawiazuje do nich chociazby w obszarze tekstów Arniego. No i niezapomniana scena z dźwigiem.
Tyle że fabularnie jest słabiej i aktorsko też ( Stahl i Brewster )

per333

To nie jest film tragiczny, są♠ przebłyski, ale niestety bez klimatu, więcej humoru niż uczucia bezradności jak w t2.

ocenił(a) film na 7
per333

Słabsza fabuła, zero ciężkiego klimatu, czasami głupawe żarty, kilka nawiązań do poprzednich części, beznadziejna rola Connora, lateksowa TerminatX oblizująca paluchy jak rasowa szmata z RED TUBE. Taka tam sobie znośna kontynuacja, ale stawiać ją na równi z 1 i 2 to... Brak mi słów. Nie mówię, że ten film jest zły, w porównaniu do 4 i 5 części jest bardzo dobry, a w porównaniu do dzisiejszych filmów s-f typu Avengers, to nawet arcydzieło, ale w porównaniu do 1 i 2 to taka sobie tam po pier dół ka.

ocenił(a) film na 2
per333

Ten film to parodia Terminatora. Terminator to horror s-fi z motywami drogi tymczasem Terminator III to komedia s-fi z efektami które już teraz zaczynają sztucznie wyglądać. Za pięć lat ludzie będą się z nich śmiać i co wtedy zostanie z Terminatora III ? Słaby humor i aktorska hautura.

ocenił(a) film na 7
SirDrX

Pomimo wielu wad, aż tak słabo to go nie oceniam. Zapewnił mi sporo zabawy, chociaż faktycznie klimatu znanego z poprzednich części to nie było w nim żadnego. Mimo wszystko daję mu 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones