PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=995}

Terminator

The Terminator
7,4 252 145
ocen
7,4 10 1 252145
7,7 25
ocen krytyków
Terminator
powrót do forum filmu Terminator

nie za dużo mówi, ale jakie robi wrażenie!!!!

oktagon32

I teraz porównaj to z jego rolą w T3...
Przepaść.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Ale tu miał 36-37 lat

oktagon32

Nie chodzi o wiek, tylko o grę aktorską. Arnold w T-3 gra od niechcenia.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

To bardziej chyba kwestia interpretacji

oktagon32

To kwestia słabego scenariusza i reżysera.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

To na pewno też, jeden reżyser potrafi pracować z aktorami, wycisnąć z nich co trzeba, inny nie

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Ja bym powiedział, że w T3 gra lekko sparodiowanego Terminatora. Dostosował się do konwencji filmu.

Dentarg

Grał to co było w scenariuszu.

ocenił(a) film na 10
oktagon32

To chyba właśnie na tym polega jego wielkość, jako aktora. W bardziej ludzkich rolach aktorzy mogą zawsze poimprowizować, jeżeli nie mają wczucia w oryginalny koncept postaci. Tymczasem zaś niewielu jest w stanie zagrać maszynę, która powinna być, z samej swej natury, bezuczuciowa.

Ketosz

Arnold mą tą "przewagę", że nigdy nie był dobrym aktorem, a szczególnie w początkach kariery. Stąd zagranie sztywnej roli maszyny przyszło mu z łatwością.
Porównaj sobie jak to wygląda we wcześniejszym "Conanie", tam miał więcej do zagrania, i wyglądało to raczej słabo.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Może, ale jednak całkiem płynnie przeszedł z uśmiechu w zwykłego Terminatora w wyciętej scenie z "Dnia Sądu".

Ketosz

Tak, ale to o niczym nie świadczy ;)

ocenił(a) film na 10
Ketosz

To akurat prawda!

ocenił(a) film na 10
Ketosz

Fakt, jako cyborg naprawdę był przekonujący

ocenił(a) film na 8
oktagon32

Zgadza się. Kto jak nie Arnie ? To oczywiście pytanie retoryczne.

ocenił(a) film na 10
Mila1505

Wiadomo!:) Arnie jest niepowtarzalny!

ocenił(a) film na 9
Mila1505

W Buncie Maszyn do roli cyborga mogliby zaangażować Waldemara Pawlaka:).

ocenił(a) film na 9
oktagon32

Arnold w pierwszym Terminatorze jest straszny. Ja sie go boje. Lepiej chyba nie mogli trafic z aktorem.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Jest idealnym aktorem do tej roli. Taki straszny był, do tej pory robi na mnie wrażenie.

ocenił(a) film na 10
pani_sroka

Ma w sobie to coś, jakąś charyzmę , no i od tego to wielkie cielsko, dzięki temu wszystkiemu genialnie wypadł w roli androida .

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Prawda! Ta twarz, nie potrafię sobie wyobrazić nikogo innego w tej roli

ocenił(a) film na 9
oktagon32

Ja też nie! Idealna dla niego!

ocenił(a) film na 10
Mad_gunner

Nikogo innego sobie nie wyobrażam

ocenił(a) film na 9
oktagon32

Ha ha. Ja sobie wyobraziłem Jasia Fasolę.

ocenił(a) film na 10
ju7689sp9

To by było ciekawe!

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Racja1 Wybór trafiony!!!!

ocenił(a) film na 10
oktagon32

Dokładnie tak.Niemal idealna rola,znakomity film akcji.

ocenił(a) film na 8
xxKasiurkaxx

Oglądałem , któryś to raz wczoraj - i ten film nadal klimatem robi niesamowite wrażenie , takich filmów już się nie robi , a trailery nowego terminatora to kompletna beznadzieja ...

ocenił(a) film na 9
xxKasiurkaxx

Mam tak samo, ten beznamiętny wyraz twarzy... zagrał to idealnie!

ocenił(a) film na 10
xxKasiurkaxx

Zgadza sie!

ocenił(a) film na 9
oktagon32

Prawda!

ocenił(a) film na 9
oktagon32

zgadza sie! Kultowe kino!

ocenił(a) film na 10
Frau_Elsa

Właśnie!

ocenił(a) film na 8
oktagon32

Z tego co czytałem , większość osób która grała razem z nim w Terminatorze żaliła się że nie było z nim za bardzo kontaktu nawet w momencie jak nie grali.Widać wczuł się w rolę na 100% a to się ceni.

ocenił(a) film na 10
Shade83

O, ciekawe. nie zgłębiałem niestety tego tematu aż tak, a szkoda, bo takie ciekawostki są najlepsze

Shade83

Arnold już wtedy wiedział. że po tym filmie zostanie gwiazdą. Po prostu nie zadawał się z plebsem ;)

ocenił(a) film na 8
marcin261287

Dobre.

ocenił(a) film na 8
Shade83

Ze wszystkich aktorów na planecie on pasuje najlepiej. No bo kto inny ? Jakieś propozycje ? Kiedyś myślałem o The Rocku,ale...to raczej by nie przeszło

ocenił(a) film na 8
Gladiator1000

Napiszę tak, jeżeli w tamtych latach rolę "Cybermordulca" zagrał by The Rock to teraz pisał byś że nikogo innego nie widzisz w tej roli.Dużą miarę ma to że w większości przypadków Arnie zapadł w umysł z racji tego że było się brzdącem i wrył się mocno w czaszkę tą rolą jak i samym faktem że film jak na ówczesne czasy był oryginalny i świetnie wykonany, to tak samo jak Ripley z ALiens w wykonaniu Weaver czy Rambo w wykonaniu Sly.Tak to widzę.

ocenił(a) film na 8
Shade83

I masz rację. Nie mniej,gdyby nagle Arnie wycofał się,nikt nie byłby w stanie go zastąpić,właśnie ze względu na ten sentyment. Choć wydaje się,że i aktorsko doskonale sprawdził się w tej roli

Gladiator1000

Marek Perepeczko z krótkimi włosami też byłby dobry, tak zamiast Arnolda.

oktagon32

Nie chcę się chwalić, ale byłem na tym w kinie:-)

ocenił(a) film na 10
JackHolborn

To musiał być doskonały efekt!

ocenił(a) film na 7
oktagon32

Umówmy się: on tu miał wyglądać, a nie mówić. Film z pewnością kultowy – pamiętna muzyka, scenariusz i wiele scen. Za sześć lat po zagładzie nuklearnej będziemy walczyć w ruchu oporu ze Skynetem?

ocenił(a) film na 10
LukaszJarosz25

Bardzo możliwe niestety, bo okazuje się, że wojna nuklearna staje się całkiem realna...

ocenił(a) film na 10
oktagon32

Pierwsze i'll be back powiedział eastwood w filmie Joe kidd 1972 w scenie po propozycji polowania na "chama"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones