PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 027
ocen
5,9 10 1 279027
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

Kto uważa ten film za gniot to niech się tutaj wpisze!

Michal1992

Każda z nowych "komediowo-romantycznych produkcji" Polskich jest gniotem.

napruto

ale "Testosteron" to HIPER-gniot... beznadziejnie denne, pseudo-luzackie dialogi, po prostu nuda, nuda i jeszcze raz nuda! nie dopatrzyłam się tam żadnych elementów komediowych, a jedynie mizernych prób, by je osiągnąć ;-) dobra obsada to nie wszystko

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Ja uważam że ten film jest po prostu źle odbierany. Większość osób które dały mu kiepską ocenę, spodziewały się chyba polskiego American Pie.... Mi osobiście Testosteron się bardzo podobał, jak dla mnie genialny film :)

Michal1992

najgorsza komedia wszechczasów

ocenił(a) film na 7
Michal1992

P#je#ało was ?! Przeciez to jest smieszne w c#uj. Te teksty.Połowa filmu to smiech :)

użytkownik usunięty
Michal1992

Rów Mariański polskiej komedii.

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Panowie, szczerze mówiąc dziwi mnie Wasze zdanie. Film pokazuje relacje damsko-męskie przez pryzmat lekkiej przesady, słownej, ale nie sytuacyjnej. Zdrady, kłamstwa, zależności między płciami itp pozwalają na uznanie tegoż filmu za co najmniej "prawdziwy". Wg mnie zapędziliście się trochę w określeniu tego filmu mianem cyt. " gniot".

Gdzie w tej hierarchii znalazło by się miejsce dla takich "hitów" jak: "Ciacho", "Oh Karol 2", czy wszystkie romantyczne komedie ITI ?

Obiektywnie rzecz biorąc, film nie jest arcydziełem zgodzę się, jest dobrym bądź nawet bardzo dobrym filmem pokazującym ludzkie relacje, używając do tego banalnego wręcz języka, ba... codziennego języka, przy użyciu doskonałej grze kilku aktorów.

ocenił(a) film na 1
Michal1992

taki sam gniot jak Kac Wawa itp.

ocenił(a) film na 9
Michal1992

"Nie smieszny" ******
Naprawde nie dostrzegłeś, że ten film to nie zadna komedia ? To samo jest z filmem "dzien swira" , jak to mowia do niektorych filmow trzeba dorosnąć. Fakt, gimby pewnie odbieraja go jako komedie i maja ubaw po pachy ale po paru latach zauwaza ze tak nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones