PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 029
ocen
5,9 10 1 279029
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

Dla mnie osobiście " Testosteron" w porównaniu z ostatnimi filmami naszej rodzimej produkcji...to po prostu majstersztyk. Największym atutem są właśnie aktorzy. Sam film oglądałem już kilka razy i często zdarza mi się ponownie włączyć, nawet nie zaczynając od początku tylko akurat gdzie padnie moje "kliknięcie". I za to właśnie cenię ten film. Są genialne dialogi, mimika, sposób grania. Aktorom nie mogę niczego zarzucić. Każdy z nich zagrał kapitalnie i nikt nikomu nie ustępował. Ubolewam, że nie wystąpił tam jeszcze Więckiewicz. Świetnie by pasował do tego towarzystwa. Owszem można się przyczepić do tego, że film ma w sobie zbyt dużo wulgaryzmów, fabuła jest pretensjonalna itd. Ale czy naprawdę nie pokazuje w dużej części prawdy?;) Twórcy filmu, w bardzo fajny sposób to wszystko połączyli w całość. Zgodzę się z tym, że pod koniec filmu coraz mniej porządnej dawki humoru a więcej absurdu. Ale z przymknięciem oka to wszystko dalej śmieszy. Kiedy pierwszy raz obejrzałem "Testosteron" to z wielką chęcią bym wystawił temu filmowi co najwyżej ocenę 4. Nie potrafiłem tego filmu zrozumieć do końca, fabuła była zbyt drastyczna. Dlatego odświeżyłem sobie po kilku dniach, wiedziałem już kto jest kto. Ale tym razem miałem ubaw na całego i tak jest do tej pory ;) Naprawdę film ma bardzo wysoki poziom. Na ogół nie śmieszą mnie filmy typu Lejdis, To nie jest tak jak myślisz kotku, Oh Karol 2, Wyjazd integracyjny. To wszystko są kiepskie gnioty. Za to "Testosteronu" będę bronił bo na to zasługuje.

ocenił(a) film na 5
adrian90_2

Skrajnie szowinistyczna męska sztuka

ocenił(a) film na 8
mocca84

Może dlatego jest to sztuka :) Film oczywiście zjechany przez kobiety, które jak zwykle się obraziły - podobnie jak przy "Baby są jakieś inne".

ocenił(a) film na 10
mocca84

odwrotnie, tu kobiety to te zle...
obejrzyj jeszcze raz, moze polubisz :-)

mocca84

oh ah.. biedna kobiece serduszka ;) a film i tak podbił polski rynek.

ocenił(a) film na 6
adrian90_2

Ten film można oglądać wiele razy, a i tak się nie znudzi. Jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat, jaka została stworzona w Polsce.

adrian90_2

Owszem, kilka tekstów kultowych i prawdziwych. Sytuacyjnie wyszło fajnie, bo film jakoś trzyma się kupy brzydko mówiąc ;) Nawet ten Karolak i Adamczyk są do przełknięcia. W porównaniu z tym co zaczęło powstawać po 2007 roku, to ten film jest arcydziełem ;) bliski, bo pewnie każdy z nas odnajduje w nim samego siebie, nawet w kawałku ;)

adrian90_2

siłą tego filmu są świetne dialogi, w ogóle film jest bardzo dobry, jeden z lepszych w polskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 8
adrian90_2

Raczej kobietom "Testosteron" nie przypadnie do gustu, sporo w nim prawdy na temat relacji męsko-damskich. Jak dla mnie bez zbędnych frazesów jeden z lepszych polskich filmów.

High_Voltage

co nie przypadnie? jestem kobietą a uwielbiam ten film :D mogę go oglądać i oglądać i chyba nigdy mi się nie znudzi :P
a teksty za każdym razem rozwalają na łopatki :-)

ocenił(a) film na 8
klaudia1713

Przynajmniej jedna kobieta która nie gardzi szczerością przekazu :))

High_Voltage

po prostu wychodzę z założenia, że tak jak nie ma idealnych mężczyzn, tak nie ma idealnych kobiet:-)
Grunt to mieć dystans to samych siebie :)

ocenił(a) film na 8
adrian90_2

Jestem kobietą i uwielbiam ten film za to, że jest inteligentny a jeśli ktoś nie ma dystansu do siebie i do całego świata to już jego problem, niech nie ogląda komedii tylko melodramaty,pozdrawiam, zgadzam się z Tobą w 100%

ocenił(a) film na 7
adrian90_2

a więc...
po 1sze, "To nie tak jak myślisz kotku" wbrew pozorom jest GENIALNE :D nie, nie, nie, 10/10 NIGDY, bo arcydziełem na miarę "Dnia Świra" nie jest, ale zgrabna komedia pomyłek i co istotne, niewulgarna, co czyni ją wyjątkiem wśród ostatnich produkcji. dla mnie mocne 7/10 :-)
po 2gie, zgadzam się z Tobą co do "Testosteronu". Film jest serio dobry, również mocne 7/10. za pierwszym razem jak obejrzałem, dałem 6, dziś, po paru latach, jak, no cóż, obrosłem bardziej w doświadczenia, podwyższam ocenę, bo film celuje w bardzo mocne punkty i celuje trafnie!!! Panna co sprzedaje kwestie miłości dla kariery coby tylko event zrobić, oazowiczka oficjalnie wpatrzona w Jezusa a potajemnie prująca się ile fabryka dała, czy porządna, prawa żona co za plecami męża Kamasutrę z innym ćwiczy :-) każdy kto trochę lat przeżył, trochę widział, wie że te archetypy są niestety niekoniecznie marginalne... Brakło mi w nim tylko jednej drobnej, ale cholernie istotnej rzeczy, a mianowicie te typy płci pięknej co "dużo ryczą a mało mleka dają", a jest tego multum ;-)
po 3cie, tak, pod koniec filmu było owszem, sporo już absurdu, ale nie kładzie on jakiegoś negatywnego cienia na całokształt.
dobra komedia, poruszająca fajne, życiowe sprawy... ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones