PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 018
ocen
5,9 10 1 279018
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

Nawet dobry

ocenił(a) film na 5

Na początku przyznam, że byłem dość sceptycznie nastawiony do Testosteronu, obawiając się, że będzie to kolejny Job, tym bardziej biorąc pod uwagę ilość zaangażowanych znanych aktorów, niestety często jest tak, że im ich więcej, tym film gorszy. Na szczęść Testosteron zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.

Przede wszystkim genialne teksty. Było ich tyle, że trudno wszystkie spamiętać, ale kilka na pewno zostanie w pamięci na dłużej :) Do tego gra aktorska jest naprawdę dobra, każdy z bohaterów jest inny, ale wszyscy są świetnie napisani i zagrani. And last but not least jak się tak poważniej zastanowić to w filmie jest sporo prawdy o kobietach i mężczyznach :)

Podsumowując, warto zobaczyć, bo film jest naprawdę dobry i można spędzieć bardzo przyjemnie dwie godziny w kinie, o co ostatnimi czasy coraz trudniej

ocenił(a) film na 6
DoktorLejdo

Lejdis jest lepszy Testosteron bardziej przypomina mi Baby są jakieś inne cały film gadają o babach i narzekają.

ocenił(a) film na 6
DoktorLejdo

Jest to komedia do obejrzenia jednak mnie nie porywa jest za dużo wstawek np. jest scena przy stole i nagle pojawia się jakaś osoba która w następnej znika lub pojawia się scena kidy Karolak jedzie samochodem to jest wnerwiające.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones