PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 018
ocen
5,9 10 1 279018
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

Taka komedia i tylko 5.9?

ocenił(a) film na 10

Dla mnie to jedna z najlepszych polskich komedii.

ocenił(a) film na 1
Orgel

Ech ty cieciu malinowy....

ocenił(a) film na 9
koval1125

spadaj mały!!! tam są drzwi!!!

ocenił(a) film na 10
Orgel

ludzie nie znaja sie na żartach, oraz ich nie rozumieją :)

ocenił(a) film na 7
Orgel

Bo jak coś jest polskie to trzeba skrytykowac ! Ocena jest zaniżona i już! ;)

ocenił(a) film na 6
Orgel

jeszcze niedawno było 6.7

ocenił(a) film na 9
Orgel

Zdecydowanie, świetna robota.

ocenił(a) film na 10
Orgel

I o dziwo damski odpowiednik, czyli Lejdis, ma tą samą ocenę... A Lejdis to wogóle śmieszne nie było, raczej żałosne.

ocenił(a) film na 9
Orgel

Tak jak mówisz - jedna z najlepszych komedii ostatnich lat. Niestety na Lejdis już po kwadransie chciałem wyjść z kina :/
Fajny humor i genialna gra chyba każdej postaci. Niska ocena która znów mi przypomina żeby zbytnio nie wybierać filmów bazując your tylko na tym portalu...

ocenił(a) film na 5
Wojtulek

Ocena jak ocena- to średnia, więc statystyka, więc kłamstwo. Czasami sugeruję się wypowiedziami, ale tylko takimi, w których są treściwe racje , a nie świetny, dno itd.

ocenił(a) film na 10
Wojtulek

zapewe panie oceniają go nisko, bo mimo, że to komedia to dużo w nim prawdy

ocenił(a) film na 8
andolinis

w punkt :) prawda w oczy kole

ocenił(a) film na 1
Orgel

Masz kiepski gust

ocenił(a) film na 2
Orgel

Też kiedyś wydawało mi się, że jest dobry. Przypadkiem jednak widziałem go wczoraj w TV i musiałem zmienić ocenę z 7 na 2. Dlaczego? Otóż jest to mało śmieszna, raczej żenująca, typowo polska komedia, tylko o jeden poziom wyprzedzającą Kac Wawa. Znajdziemy tu stek zacofanych i szkodliwych stereotypów o mężczyznach oraz ogólnie rolach społecznych. Jakieś pseudo naukowe wywody oraz mało realistyczną fabułę. Na plus jest tylko sceneria i gra aktorska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones