PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33268}

Teza

Tesis
6,8 3 660
ocen
6,8 10 1 3660
6,8 6
ocen krytyków
Teza
powrót do forum filmu Teza

Poczatek drogi

ocenił(a) film na 6

Amenebar miał 24 lata kiedy robił ten film. Udało mu się napisać świetny scenariusz. Problem
pojawia się przy reżyserii. Film jest wyreżyserowany niemiłosiernie poprawnie. Czuć w nim to
wszystko czym ładuje się studentów w szkołach filmowych. Teoretycznie trudno tu coś zarzucić, bo
jak pisałem nie schodzi poniżej poprawnej ale filmowi brakuje przez to świeżości, osobistej
interpretacji. Świetne rzemiosło, brakło jednak ducha. Przynajmniej moim zdaniem.
Ciągle jednak warto zobaczyć. Przyzwoity thriller.

ocenił(a) film na 10
Borys_17

Znawca kina to ja nie jestem, ale jak to Angeli (glownej bohaterki) pozniejszy promotor powtarzal, sztuka,czy to film ma odpowiadac na zapotrzebowanie widowni, i dla mnie swietne to kino-film dla mnie bomba, odpowiedizal na moj glod, mnogo by pisac dlaczego.

24 lata mial? wielkie wow!

ocenił(a) film na 7
Borys_17

Mnie się właśnie podobało, że facet mając dwadzieścia cztery lata wykonał taką fachową robotę.

ocenił(a) film na 6
LukaszJarosz25

To ja może dodam od siebie, że nie mam zbyt wiele do zarzucenia temu filmowi poza to, że jest takim akademickim tworem. To fajne kino. Chodziło mi o to, że dopiero doświadczenie, obycie pozwoliło reżyserowi wprowadzić do późniejszych filmów swój styl, charakter. W porównaniu z późniejszymi produkcjami ten film jest taki "rzemieślniczy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones