PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628615}
4,5 2 222
oceny
4,5 10 1 2222
The ABCs of Death
powrót do forum filmu The ABCs of Death

Nigdy nie myślałem, że jeszcze kiedyś obejrzę coś tak beznadziejnego. Przy tym nawet Laid To Rest nie jest takie złe. Każda "historyjka" to kompletny debilizm. Ani to straszne, ani ciekawe, ani nawet śmieszne. Żeby nie było, że wszystko takie złe, to trzeba dodać, że niektóre historie nie są nawet złe. Są po prostu poniżej skali. Jedynym plusem była ta papuga. Trzymajcie się z daleka od tego.

Vidic17

no napewno

kubelek0908

Zgadzam się z kolegą, gniot, chała i badziew. Oglądając miałam nadzieje że jest to produkcja "młodych" dopiero próbujących się w tej branży reżyserów sztuki filmowej, niestety wielce się zawiodłam. Jak dla mnie dobre były jedynie dwie sceny : z kolesiem z "przyszłości" i narkomankami... patrzyłam i nie wierzyłam w to co widzę... Prawie dwie godziny wyjęte z życia na co ?? Na gówno ... które z resztą nie raz przedstawione jest w tych " horrorach "

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Vidic17

absolutnie sie nie zgadzam. owszem, są filmy mniej interesujące, są w ogóle nie interesujące, ale jest też kilka perełek, które warto zobaczyć. oczywiście nie jest to rzecz dla "przeciętnego" oglądacza po prostu.

ocenił(a) film na 1
bleachs

Więc dla kogo jest ta "rzecz"? Ciężko mi uwierzyć, aby jakiś fan horrorów znalazł w tym coś fajnego. Reżyserzy kompletnie nie wykorzystali swoich kilku minut. Wiem, że to mało czasu, ale wystarczająco aby przyciągnąć uwagę widza. A jeśli już komuś się to udało to tylko dzięki temu że stworzył coś głupiego.

ocenił(a) film na 6
Vidic17

bo to nie tylko horror. może nawet w ogóle horror. aż się dziwię, że przypadła Ci do gustu historia z papugą :) no ale spójrz na "XXL", "Libido" czy "Ingrown". "Toilet" "Jidai-geki". takie obrazy potrzebuja specyficznego widza.

ocenił(a) film na 1
bleachs

W tej historii z papugą podobała mi się jedynie papuga ;) To, że to nie ma nic wspólnego z horrorem to się zgadzam. Nie neguję tego, że te filmiki znajdą swoich odbiorców, ale oceniać może każdy kto to obejrzał i ja się bardzo zawiodłem. Liczyłem że chociaż parę historii mnie zaciekawi, zaskoczy. Nic takiego nie miało miejsca.

ocenił(a) film na 7
Vidic17

Gdyby było to aż tak beznadziejne nie nakręcili by dwójki, dla mnie każde odstępstwo od normy eksperyment (w granicach rozsądku) jest wysoko oceniane, kapitalne walory wizualne,udzwiekowienie,różnorodność historii nie wierze,że ktoś wyłączył przed końcem, bo mnie upłynęły te 2 godziny w mig

użytkownik usunięty
adamxx68

Ten film miał naprawdę potencjał aby być świetnym, gdyby skrócić go o połowę wywalając nowelki typu "fart" i te końcowe, które miały być chyba śmieszne, a były co najmniej żałosne.

ocenił(a) film na 6
adamxx68

Gdzie można obejrzeć ten film po polsku?

ocenił(a) film na 2
Vidic17

Podzielam zdanie. Mam nadzieję już nigdy nie stracić ani minuty czasu na to coś, na tego gniota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones