PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485117}
7,5 54
oceny
7,5 10 1 54
The Absinthe Drinkers
powrót do forum filmu The Absinthe Drinkers

Mam brak zaufania, co do umiejętności aktorskich Alicji. Nie czarujmy się, talentu ona za
bardzo nie ma, a chyba to jest najważniejsze filmie. Boję się, że mogę całkowicie popsuć
sobie smak filmu, co miało miejsce już przy 'Ondine' (fatalne posunie, a film ogólnie bardzo
ciekawy). Jeśli ktoś widział to niech coś powie tylko obiektywnie, szkoda mi czasu na gnioty.

proszeotwarte

A ja kibicuje Alicji, niech rozsławia Polskę. Uważam że jej umiejetnosci aktorskie są wysokich lotów

proszeotwarte

Hm mnie też przestraszyło że Alicja ma grac w tym filmie dla mnie gra jak drewno bez emocji aktorką jest niestety marną, filmografię ma bardzo ubogą podobno za Ondine byłą nominowana do złotej maliny jakiś gości napisał o tym w jakimś forum więc może zepsuć ten film a szkoda bo graja fajni aktorzy jak recenzja filmu będzie pozytywna to obejrzę z przyjemnością .

ewelakropka

zdanie każdy moze mieć swoje - nie wnikam i nie przykładam do nich żadnej wagi, natomiast nominacji do złotych malin ABC za rolę w ondine nie miała, więc może nie powtarzajmy ślepo słabych plotek...

danny_boy

Zobaczymy może zagra bardziej przekonująco niż w Ondine napisałam że prawdopodobnie była nominowana ja uważam że niestety talentu aktorskiego to ona nie ma sorki ale gra sztucznie

użytkownik usunięty
proszeotwarte

Ja tam ją lubię ;p wiem, że każdy ma swoje zdanie, ale przez krytyków została pozytywnie oceniona, a oni znają sie raczej lepiej niż my ;)

Zgadzam się. Mamy w obsadzie również Tima Roth'a. Więc raczej na plus.

proszeotwarte

Słuch chyba o tym filmie zaginął, a szkoda. Ja w Alicję też nie wierzę. Dla mnie również to wyjątkowo słaba aktorka.

proszeotwarte

Obejrzyj film "Handel" z 2007
Mnie przekonał do Alicji.
http://www.filmweb.pl/film/Handel-2007-128323

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones