PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 485
ocen
6,1 10 1 18485
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

Uważam, że jeżeli będzie miało to jakiś sensowny, wciągający motyw to będzie to całkiem niezłe. Cieszyłam się niesamowicie, gdy tylko dowiedziałam się o powstaniu nowego filmu o rodzinie Addamsów, ale film animowany też zapowiada się ciekawie. Co o tym sądzicie?

jillnoir

Osobiście miałam nadzieję na film fabularny, najlepiej z Heleną Bonhman Carter (może w roli Mortici? Chociaż.. Tim nie jest chyba na tyle przewidywalny. Mimo to, byłaby jak dla mnie idealna).
Jeśli okaże się animacją - cóż, to w końcu Burton. Na pewno będzie to kolejna wspaniała, niekonwencjonalna opowieść na wysokim poziomie.

LenaDe

Lubię Helenę, ale do roli Mortycji do ona akurat nie pasuje. To powinna być jakaś aktorka z hm... większym seksapilem. Taka Dita von Teese, ten typ urody. Helena jest ładna, ale jakoś za bardzo "niepoukładana".

jillnoir

Jak dla mnie animacja to też dobra opcja. Tylko kiedy?

laevisi

ma być w 2014 nie wiadomo tylko kiedy dokladnie

arek2010

W 2014 już raczej nie ;)

jillnoir

znalazłam info, że Tim Burton nie weźmie udziału w tym "projekcie"

http://www.firstshowing.net/2013/mgm-developing-animated-addams-family-film-with out-tim-burton/

ycjbbtlatch

znalazłeś starego newsa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones