PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460239}
5,3 29 418
ocen
5,3 10 1 29418
5,3 7
ocen krytyków
The Box. Pułapka
powrót do forum filmu The Box. Pułapka

Czy w filmie było pokazane co się stanie jeśli ktoś nie naciśnie guzika?
W jaki sposób był połączony ten guzik z osobą która miała zabić swojego małżonka/e, telepatycznie?

Analizując ostatnie sceny: Co by się stało gdyby ludzie z pudełkiem nie nacisnęli przycisku? Artur by
nagle zmienił zdanie i postanowił żyć z kalekim synem?

ocenił(a) film na 6
azamath

Czy w filmie było pokazane co się stanie jeśli ktoś nie naciśnie guzika?
- Nie, film oglądałam jakiś czas temu i już nie pamiętam czy to zostało powiedziane czy zasugerowane ale chodziło o to, że dobry człowiek by po prostu tego nie zrobił, bo zamiast miliona wolałby aby obca osoba przez niego nie zginęła

W jaki sposób był połączony ten guzik z osobą która miała zabić swojego małżonka/e, telepatycznie?
- Wnioskując po tych 3 przejściach w bibliotece, zachowaniu ludzi itd działa po prostu na nich moc (Marsjan? Tego tam na górze?...)

Analizując ostatnie sceny: Co by się stało gdyby ludzie z pudełkiem nie nacisnęli przycisku? Artur by
nagle zmienił zdanie i postanowił żyć z kalekim synem?
- Może przycisków było więcej, i gdyby nie zginęła żona Artura to zginął by ktoś inny, w innym mieście, kraju itd.
Może decyzja naszych bohaterów oddziaływała na tamtą rodzinę, i gdyby postanowili opiekować się kalekim synem to tamta kobieta nie nacisnęła by przycisku.
Albo po prostu wszyscy ludzie są egoistami i mają gdzieś czyjeś życie i 100% albo chociaż 90% użyłaby przycisku bo co mnie obchodzi ktoś obcy kiedy mogę mieć milion - to był test. Sprytny bo zawsze małżeństwo podejmowało decyzję, nie jedna osoba, dwie osoby = większe prawdopodobieństwo że guzik zostanie przyciśnięty. Nawet jeśli jeden z nich się na to nie zgodzi to drugi z ciekawości/przekory/egoizmu niespodziewanie przyciśnie. Przynajmniej ja to tak zrozumiałam :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones