PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710272}
4,8 2 399
ocen
4,8 10 1 2399
The Boy
powrót do forum filmu The Boy

The Boy

użytkownik usunięty

Najprościej można ten film opisać jako historie 9-letniego chłopca dorastającego wraz z ojcem w motelu znajdującym się na odludziu.
Kilka sytuacji i zachowań sprawia, że chłopiec staje się sadystą i jeśli nie zostałoby to zatrzymane, to najprawdopodobniej w przyszłości byłby seryjnym mordercą, zresztą zakończenie dobitnie to pokazuje.
Niestety całość ma dość nudne i ślimacze tempo akcji, a to w połączeniu z prawie dwiema godzinami nie daje dobrego efektu. Jest kilka dobrych momentów, muzyka tak samo na plus, ale całościowo film nie jest zbyt dobry, na pewno można by tę historię ciekawiej przedstawić.

ocenił(a) film na 3

Tak rodzą się psychopatyczni mordercy.

można go porównać do filmu np. http://www.filmweb.pl/film/Synalek-1993-93905 , bo nie wiem czy się za niego brać czy nie ? a generalnie nie sugeruje sie czyjąś opinia

użytkownik usunięty
floster79

Niestety nie wiem, bo "The Good Son" nie oglądałam. Po opisie widzę, że najprawdopodobniej jest to coś podobnego, jeżeli lubisz naprawdę mozolne tempo i niewiele akcji, to dobrze trafiłeś.

kurde nie wiem, bo "synalek" był dla mnie genialny, z reszta lepiej sam zobaczę, bo każdy ma tam swoja opinie, jednemu się podoba to, a drugiemu tamto, jak nie zobaczę to się nie przekonam hehe pozdrawiam

ok. Mialas racje, slimacze tempo to i tak na wyrost napisalas hehe ;-)

użytkownik usunięty
floster79

Czyli jednak nie jest podobny do "Synalka"? :)

kurde zdecydowanie NIE, jak będzie mieć okazje to sobie go zobacz, dla mnie genialny jak na tamte czasy, Macaulay Culkin (wtedy uważany za złote dziecko kina), dobrze to zagrał, ale wiadomo pewnie i znajdziesz opinie odwrotne do mojej, najlepiej jak sama zobaczysz i ocenisz

a tak poza tym, masz jakiś horror do polecenia, najlepiej niskobudżetowy, ale generalnie oglądam wszystkie ?

floster79

klucz do koszmaru, stary ale zajebisty,

Dada_Mufin

no widzialem, super film :)

floster79

a widziałes wolf creek? tez bardzo mi sie podobał

floster79

albo turistas

Dada_Mufin

ci powiem, trudno mnie zaskoczyć jeśli chodzi o horror, na punkcie tego gatunku mam lekko skrzywioną psychikę hehe, tak widziałem świetne filmy, w 2018r powstanie wolf creek 3, film już jest w fazie pre produkcyjnej :)

floster79

"Srpski film" kolega widział?

sweet_anger

powiem ci żałuje do dziś ze zobaczyłem, moim zdaniem nie ma bardzie chorego g.wna niz ten film

floster79

Oj są, są. Jak spojrzysz na niego przez pryzmat sytuacji historyczno-politycznej Serbii, to trauma się zmniejsza ;)

sweet_anger

powiem ci jak są bardziej chore filmy, to nawet nie chce ich oglądać hehe ;)

floster79

Zgadzam się.. "Srpski film" to najbardziej chory film jaki niestety widziałam.. chociaż od siebie dorzucę jeszcze "Snuff 102" i "Salo, czyli 120 dni Sodomy"...

LightOfHope

tego snuff 102 nie widzialem

floster79

nie polecam ;)

LightOfHope

gorzej niż w serbskim... ?

floster79

Tutaj masz całkiem zgrabną listę horrorów/thrillerów, może coś przeoczyłeś: http://horror-buffy1977.blogspot.com/p/obejrzane-horrory.html

sweet_anger

dzięki, na pewno zerknę :) ja siedzę na tej stronce tez dużo z niej filmów wyśledziłem http://horrorsandscaryshits.blox.pl/html

Nie będę oglądała, bo prawdopodobnie są sceny znęcania się nad zwierzętami, a tego nie zniosę.

Sighma

Zaręczam, że żadne zwierzę nie ucierpiało podczas kręcenia filmu. Prawdopodobnie. A nadwrażliwość można leczyć. Moim zdaniem ten film jest wart obejrzenia.

essi89

No to "zaręczasz" czy "prawdopodobnie"? I nie, nadwrażliwości nie da się leczyć. Co za bzdury piszesz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones