PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736953}
5,8 47 343
oceny
5,8 10 1 47343
4,0 5
ocen krytyków
The Boy
powrót do forum filmu The Boy

Długo czekałam na ten film, gdyż horrory z motywem 'opętanej lalki' są jak najbardziej w moim guście.
Niby zaskakujące zakończenie, ale jednak jakoś mi nie pasowało.Zepsuło cały klimat dobrze zapowiadającego się filmu
Oczekiwałam jakiś sił nadprzyrodzonych, a nie psychola ukrytego w ścianach wielkiego budynku...
Jak dla mnie zamiast strasznie, wyszło śmiesznie.
Chociaż przyznam, lalka była dość creepy.

ocenił(a) film na 5
deadsoullx

Dokładnie jak napisałaś też oczekiwałem innej akcji a tu lipa..

ocenił(a) film na 4
deadsoullx

Dla mnie wręcz nudno... 5 gwiazdek za efektowne zakończenie i tyle... W trakcie seansu często odpływałam myślami...

ocenił(a) film na 7
Sadleczka18

a o czym myslalas :D?

ocenił(a) film na 4
KysiuS

cytując klasyka: o nowej pralce, o testach do koła fortuny .. xD

deadsoullx

ogladalem inny film z tym motywem ukrywania sie typka w scianach domu wiec mnie nie zaskoczylo.

Freddie

A co to za film z podobnym motywem?

mateu1

moge Ci napisac ale... stracisz zabawe z tego filmu :D chociaz tam komedia najlepsza a ten watek fabularny nie jest najwazniejszy ;)

ocenił(a) film na 7
mateu1

http://www.filmweb.pl/film/Areszt+domowy-2014-710839

krewetka119

oo dzięki :)

ocenił(a) film na 8
krewetka119

Prócz właśnie housebound, znany jest Wam jeszcze podobny film o „ukrytym” człowieku w domu?

użytkownik usunięty
deadsoullx

Zaskoczenie na koniec było, ale fakt faktem - oszukali widzów na kategorii , powinna być rozrywka albo komedia.

Opętana Lalka to nie jest oryginalność bo to było i nadal przetacza się gdzieś w kategorii horror, niestety większość filmów polega w tej dziedzinie i wychodzą nudne flaki na, których się śpi.

Ja osobiście przewijałem ten film bo jakbym miał go obejrzeć całego to naprawdę zasnąłbym, za bardzo przedłużony wstęp, aż do ponad połowy filmu, nic się nie działo, coś tam tylko pukało i waliło i nic poza tym, ale każdy może mieć inne zdanie i swoją rację.

ocenił(a) film na 5

Racja, gatunek tego filmu to powinien być thriller, a nie horror, ponieważ brak tu elementu nadprzyrodzonego - wszak tym "nawiedzającym" lalkę okazał się zwykły człowiek, a nie żaden duch czy zombie.

ocenił(a) film na 3
deadsoullx

Bzdury dla dzieci.

ocenił(a) film na 4
deadsoullx

Dokładnie. Zakończenie pogrzebało ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones