PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748293}

The Circle. Krąg

The Circle
5,4 49 084
oceny
5,4 10 1 49084
3,3 12
ocen krytyków
The Circle. Krąg
powrót do forum filmu The Circle. Krąg

Bardzo czekam na film. Książka naprawdę niezła! Aż się jeży włos na przedramionach! Totalna inwigilacja i przejrzystość kosztem zwiększenia bezpieczeństwa? Nie, ja dziękuję!

ocenił(a) film na 5
Jack_Travis

Na IMDb jest data 28 kwietnia 2017 roku.

Niki384

Super, dzięki, na pewno zobaczę! Ciekawe, czy będzie w kinach u nas. Ale polecam najpierw książkę, bo skróty będą nieuniknione! :)

ocenił(a) film na 8
Jack_Travis

Tylko, żeby nie zepsuli końcówki jak w Inferno.

ocenił(a) film na 6
themarshall_2

Z opisu filmu wynika, że zakończenie będzie inne niż w książce

ocenił(a) film na 8
Lynn

Z doświadczenia wiem, że opisy filmów w tym portalu są z dupy. Wciąż mam nadzieję...

themarshall_2

fakt tutaj sami bieda specjaliści ;)

Lynn

Osobiscie mam nadzieje, ze nie. Ale pewnie znajac HWOOD nie zdecyduja sie na ksiazkowa wersje wydarzen (chociazby ostatnio spotkalo to "A dogs purpose").

ocenił(a) film na 7
Lynn

Zakończenie jest inne niż w książce.

użytkownik usunięty
Jack_Travis

Też jestem ciekawa, czy "The Circle" pojawi się w polskich kinach. Książka mi się bardzo podobała i z chęcią obejrzałabym jej ekranizację. Dziwne, że nie ma jeszcze żadnej informacji na temat premiery. Czyżby powieść Dave'a Eggersa nie cieszyła się w Polsce popularnością? A może dystrybutorzy chcą najpierw sprawdzić, jak u nas sprzeda się pierwsza tegoroczna premiera z udziałem Emmy Watson, czyli "Piękna i Bestia", i dopiero potem ewentualnie podejmą jakąś decyzję? Byłoby to jednak jeszcze dziwniejsze, bo to przecież dwa zupełnie różne filmy.

ocenił(a) film na 4

Film ma już swojego dystrybutora - "Kino Świat". Nie ma podanej jeszcze wyznaczonej dokładnej daty premiery, ale na stronie dystrybutora jest informacja, że będzie w tym roku w kinach.

użytkownik usunięty
JIG10

Dziękuję :)

Jack_Travis

czyli to taki nowoczesny "1984" OLrwella?

ocenił(a) film na 6
rcisek

Raczej popłuczyny, książka nie trzyma zbyt wysokiego poziomu, chociaż temat ciekawy

użytkownik usunięty
Jack_Travis

Znana jest już data polskiej premiery: 12 maja 2017 (vide http://kinoswiat.pl/kino/zapowiedzi/ ). Mam nadzieję, że redakcja FW niedługo doda tę informację na stronie "Kręgu".

Fajnie! Będę czekał na premierę! Ktoś czytał książkę oprócz mnie? Nie boicie się, że w filmie polecą po łebkach?

Jack_Travis

A, właśnie doczytałem, że Magda widziała :-)

Jack_Travis

Czytała ;-)

użytkownik usunięty
Jack_Travis

Martwię się tylko o to, czy nie zmieniono zakończenia. Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby wątek romansowy został mocno ograniczony lub wycięty, bo moim zdaniem nic nie wnosił do samej historii. Ciekawi mnie natomiast, jak zostaną przedstawione postaci Annie i Kaldena oraz relacje Mae z rodzicami.

ocenił(a) film na 4
Jack_Travis

Czytałam książke dosyć dawno, ale mam wrażenia, że nic nie zostało dobrze wyjaśnione tylko przeleciało po łebkach. Historia z pomocą dla ojca jakoś tak wpleciona przy okazji. Annie strasznie zaniedbana jak postać, a była bardzo fajna (lepsza niz Mae). Jakie widzicie najwieksze różnice?

użytkownik usunięty

:

Kurva a ja cały czas myślałem że 28 kwietnia!:/ Filmjeb znowu swoje zrobił! :///

użytkownik usunięty
Jack_Travis

Właśnie zajrzałam na stronę dystrybutora i przeczytałam, że "Krąg" pojawi się w polskich kinach 19 maja, czyli tydzień później, niż pierwotnie planowano. Mam nadzieję, że już więcej nie przesuną premiery.

Jack_Travis

Czyli to co się dzieje już od dawna w normalnym życiu :)

Jack_Travis

Dzisiaj widziałam i bardzo polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones