PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638334}
5,8 276
ocen
5,8 10 1 276
The Comedian
powrót do forum filmu The Comedian

Jest napisane, że ma wyjść w 2015, a tu już końcówka i nic nie wiadomo o tym filmie. Ma ktoś aktualne info?

adeater

Witam,
Jedna ze scen do tego filmu (z Jennifer Aniston) zostanie nakrecona 15 marca 2016 w budynku ktorym zarzadzam w Long Beach, NY.
Wczoraj odwiedzil mnie przedstawiciel producenta (Location Scout), ktory wybral to miejsce. Dodam jeszcze, ze Sean Penn nie jest rezyserem tego filmu.
Takze mysle, ze o (2015) mozna zapomniec ;) ... i poczekac na ten obraz w drugiej polowie roku.
Pozdrawiam

Mac_30

Wow! Zazdroszcze otoczenia :)
I dzięki za odpowiedź

adeater

To jest zupelny przypadek. Producent szukal miejsca/budynku w NY nad oceanem, ktory zagra "budynek na Florydzie".
Tutaj jest opis filmu, ktory od nich dostalem:
"dramatic comedy produced by Comedian PS, LLC, starring Robert De Niro, Jennifer Aniston and Harvey Keitel and tells the story of a NYC based comedian (Robert De Niro) and his personal life and relationship with his girlfriend (Jennifer Aniston) and their family dynamic with her father (Harvey Keitel)."
Pozdrawiam z NY

Mac_30

Mam fioła na punkcie NYC i ogólnie całego stanu, więc jeszcze raz bardzo dziękuje :)
A ma pan informacje czy w tym filmie zagra Kristen Wiig? Bo w sumie tylko ze względu na nią miałem zamiar obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 10
Mac_30

Odbyły się te zdjęcia? Z góry dzięki za odpowiedź.

adeater

Reżyserem filmu jest Taylor Hackford, a nie Sean Penn. Premiera prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Możliwe tez że de Niro będzie jednym z głównych kandydatów do Oscara, ale to jeszcze nic pewnego.

wojtek40i4

De Niro? Oscar? ZA ten film? Kolego zmień dilera! Ma murowaną nominację do Złotych Malin 2017 za ten film jak nic. :D

ocenił(a) film na 10
ksdiamante

A oglądałeś go?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones