PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546049}

Bunkier

The Divide
6,1 12 032
oceny
6,1 10 1 12032
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

jeżeli podobał Ci się ten film to jesteś tak samo chory lub masz zaburzenia psychiczne jak jego bohaterowie.. Ja miałem nadzieje że ich zachowania usprawiedliwi jedynie zatruta fasolka ale tak się nie stało i wtedy stwierdziłem, że to zajebiście chory film. Wątpie żeby takie okoliczności tak wpływały na ludzi i ich zachowania..

Cz3slaf

Fakt, że tak mocno ten film Cię dotknął, świadczy tylko o tym, jak dobrze jest zrealizowany. Oceniaj film, a nie postępowanie bohaterów w nim.

Cz3slaf

film mi się ni podobał. Nie dlatego, że był źle zrobiony, czy, że miał kiepską fabułę, ale dlatego, że wywołał we mnie obrzydzenie. I dlatego mimo, że mi się nie podobał, uważam, że był dobry, bo pokazuje do jakiej degradacji może dojść człowiek postawiony przed ostatecznością. Film chory, ale jak najbardziej prawdziwy, bo taki jest homo sapiens, gdy traci kajdany społeczne ujawniają się jego pierwotne instynkty. Ten sam mechanizm mieliśmy w czasie II wś - nie tylko Niemcy, ale też Rosjanie i rynsztoki w Gdańsku pełne zabitych i zgwałconych kobiet. Trudno mi ocenić ten film. Najchętniej dałabym mu jeden, ale z drugiej strony nie mogę złościć się na rzeczywistość.

ocenił(a) film na 10
Cz3slaf

Ależ tak własnie zachowują się ludzie w takich okolicznościach. Dziwne, że gdy byli głodni (przed ujawnieniem zapasów w ukrytym pokoju) nikogo spośród siebie nie zjedli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones