PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40094}

Zabójca z wiertarką

The Driller Killer
5,0 521
ocen
5,0 10 1 521
6,4 5
ocen krytyków
Zabójca z wiertarką
powrót do forum filmu Zabójca z wiertarką

Film nudny aż do bólu (gdzieś od połowy oglądałem go już tylko jednym okiem, drugim przeglądając magazyn o slasherach), za dużo w nim miejsca poświęcono jakiejś podrzędnej kapeli punkrockowej, brak tu jakichkolwiek dających się lubić bohaterów. A do tego film wcale nie jest tak krwawy jak tytuł i jego reputacja to sugerują. Poza fajną sceną, w której Reno wwierca się menelowi w głowę, właściwie nie ma tu mocnych scen gore. Podobał mi się tylko fragment filmu, w którym Reno wychodzi z koncertu tej beznadziejnej kapeli, o której wspomniałem wyżej, żeby odreagować i zaczyna zabijać wszystkich, którzy mu się nawiną pod rękę. Ale potem akcja znowu siadła, a zakończenie nie było już tak efektowne.

ocenił(a) film na 3
Malignus

Również jestem zawiedziony filmem. Również uważam, że był on nudny i wcale nie tak krwawy jak to opisują tu i ówdzie.

Sceny z wiertarką raczej mnie śmieszyły (nie wiem czy coś mi umknęło ale Reno biegał po mieście z wiertarką z przewodem pod 220V!), a słynna scena z wierceniem w głowie była dla mnie wręcz żałosna (wiertło weszło na jakieś 2 cm, cała scena trwała kilkadziesiąt sekund a ofiara potulnie leżała nie wymachując nawet rękami, ach, żenada)
Jedyny plus filmu to bardzo oryginalne zakończenie.

Nie polecam - nuda i wodorosty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones