PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618687}

Spotkanie

The Encounter
7,0 7 589
ocen
7,0 10 1 7589
Spotkanie
powrót do forum filmu Spotkanie

słaby

ocenił(a) film na 7

w tym filmie nic się nie dzieje, jak usiedli w restauracji to tak przez cały film prawie

robert1678

Bo nie ma wybuchów, seksu, szalonych pościgów, śmierci i bezsensownego biegania? W filmie 12 gniewnych ludzi cała praktycznie akcja rozgrywa się w jednym pomieszczeniu, gdzie tylko od czasu do czasu ktoś się porusza a jest zaliczany do światowej czołówki. Moim zdaniem w filmie się dzieje, jednak trochę subtelniej niż, powiedzmy, w szklanej pułapce.

ocenił(a) film na 2
adrpiet

Zaliczany do światowej czołówki? Nie zagalopowałeś się nieco? Światowa czołówka filmów chrześcijańskich, może, światowa czołówka wszystkich filmów, na pewno nie.

adrpiet

Nie sądzę. Po prostu jedność akcji + frazesy z których wszystkie znalazły już swoje odparcie lub miażdżącą krytykę 1000 lat temu. A prawdopodobnie chodzi o to, że finanse były małe.

ocenił(a) film na 10
Jorjan

Z tego co wiem to nagrywali to jedną kamerą (góra dwiema). Więc masz rację Jorjan. Nie mieli funduszy.
A co do filmu to jest on jednym z moich ulubionych (tak, jestem Chrześcijanką). Ma w sobie ogromne przesłanie i przyznam, że kilka razy się na nim popłakałam =)

ocenił(a) film na 7
L0K1

Zgadzam sie, ze robili co mogli, ale widac, ze to nie jest superprodukcja hollywoodzka. Ogladalo sie mimo wszystko dobrze, ale zamiast plakac czesciej sie jednak smialam:)

ocenił(a) film na 10
gemka7

Zgodzę się z Tobą - były śmieszne momenty :D

L0K1

Przypuszczam, że ocena tego filmu zależ głównie od poglądów ogólnych na życie. To, co podoba się chrześcijanom, jak uległość, przeznaczenie, poczucie wyższości nad niewierzącymi lub po prostu innymi, jest niekoniecznie moją dewizą. Więc niestety przesłanie nie zrekompensowało mi wykonania. Pozdrawiam.

Jorjan

Zgodzę się, ocena tego filmu w dużej mierze zależy od poglądów każdego z nas, ale dlaczego zarzucasz chrześcijanom takie cechy? Uległość? Przeznaczenie? Sama jestem chrześcijanką i raczej nie mam w moim życiu tych rzeczy, a poczucie wyższości nad niewierzącymi to już przesada. Jak chcesz zobaczyć kto się wywyższa to zobacz jak ocenia ten film @Oriflamme (komentarz niżej). Co do samego wykonania muszę się z Tobą zgodzić.

kaatarzynkaa

Może posłużyłam się stereotypami, kto to wie :). Faktem jest, że przemowy mnie zirytowały, co było łatwe do przewidzenia, bo oprócz przemów nie było za wiele innych rzeczy w tym filmie.

ocenił(a) film na 1
L0K1

Cóż, ten film przekona już człowieka bezrozumnego. Kogoś, u kogo logika działa sprawnie, a przede wszystkim ma wiedzę i znajomość tematu, film rozśmieszy, albo zirytuje swoją bezczelnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones