PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734586}

Bez litości 2

The Equalizer 2
6,6 47 040
ocen
6,6 10 1 47040
5,5 6
ocen krytyków
Bez litości 2
powrót do forum filmu Bez litości 2

Czy Denzel dołączy do ery kontynuacji filmów? Jak dotąd w całej swojej karierze aktorskiej Denzel kończył film bez kolejnych części...

Ostatnie kilka lat w Hollywod to kontynuacja za kontynuacją i remake za remakiem, 2017 rok zobaczymy mnz. John Wick 2, xXx (3 część), Logan (nie wiem która to kontynuacja ale do 10 chyba już nie wiele brakuje), Kong (kolejny remake), Szybcy i Wciekli (8 część), Piraci z Karaibów (która to część, 5?), Transformers (to też już chyba 6, albo i 7 część...), Spiderman (znowu...), Planeta Małp (no oczywiście jak jest remake to musi i być trylogia...), Blade Runner (brak pomysłów na coś nowego - chociaż to jeden z niewielu kontynuacji na których się cieszę), no i te wszystkie Avengersy, Thory itp. Nie zapominając jeszcze o Star Wars (tu mam nadzieję, że po 9 częściach będzie znowu dłuższa przerwa, żeby nabrać apetyt na kolejne).

Troszkę szkoda, że Denzel idzie za modą i trzyma się "pewniaków" jakie ostatnio są te kontynuacje i remaki. Na szczęście będzie też kilka ambitnych tytułów, ale ogólnie już pomału chyba wystarczy z tymi kolejnymi częściami...

stones

Denzel to tak świetny aktor że ludzie będą chcieli kolejnych części. Osobiście nie oglądałem filmu z nim gdzie gra gówno. Denzel to jeden z najlepiej grających aktorów oraz myślę że equalizer 2 będzie równie świetny co jedynka !!!
Pozdrawiam :)

stones

Kur*a bez przesady, tak jak napisales, jest to 1 kontynuacja filmu z udzialem Denzela, wiec o co Ci chodzi? I piszesz tez to tak, jakby kontynuacje filmow byly czyms zlym. Szybcy i wsciekli, transformersy,piraci,avengersi,thory,spidermany,kongi,planety malp itd. sa to filmy, ktore byly zrobione z mysla o tej 2,3 czy 4 czesci.. dodatkowo sa to filmy, ktore maja calkiem dobre recenzje ("dobre recenzje" mam namysli to, ze polowa z tych kontynuacji miesci sie w topce filmwebu)

stones

człowieku remake blade runner'a to jedna z najlepszych rzeczy jakie przytrafiła się kinu w XXI wieku, żaden film nie miał takich zdjęć i wizuali, jedynki nie przebija ale jest na równi plus wymieniasz remake blade runner'a wśród filmów klasy B i C, geniusz

Slash95

Dlatego też napisałem, że to jest jeden z niewielu kontynuacji na których się cieszę. Mnie przeraża ogólna "moda" do kontynuacji, reemaków, sequeli jako pójście na pewniaka, że skoro wcześniej zarobił to w nowym wydaniu film powtórzy sukces. Nie twierdzę, że kontynuacje są czymś złym, ale co za dużo to nie zdrowo. Wolę oryginalne, nowe tytuły, w których do tej pory Denzel się zawsze trzymał. Teraz jego pierwsza kontynuacja, jestem przekonany, że będzie to jego kolejny dobry film (Denzel na planie = dobre kino), ale jednocześnie mam nadzieję że w przyszłości będzie kręcił oryginalne nowe tytuły.

ocenił(a) film na 8
stones

Dziś już wiadomo że Danzel zagra i jest to super wiadomość oczywiście powód dlaczego od 40 lat nie zagrał kontynuacji było jak to denzel wybitnie uzdolniony mógł odpowiedz nie było propozycji a jak że też nigdy nie było sensu zagrać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones