PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701578}

Niezniszczalni 4

Expend4bles
4,6 5 244
oceny
4,6 10 1 5244
3,3 6
ocen krytyków
Niezniszczalni 4
powrót do forum filmu Niezniszczalni 4
arturface87

Jako pozytywny bohater czy raczej negatywny? Ogólnie Vin pasuje do tej serii, ale trudno powiedzieć czy na kogoś dobrego czy może złego. Ja w każdym razie jako złoczyńców chciałbym zobaczyć: Christopher Walken, Willem Dafoe, Christoph Waltz, Andrew Scott, Geoffrey Rush, Ben Kingsley, ich najbardziej chciałbym zobaczyć jako złoczyńców w tej serii. Jest jeszcze pare innych osób, ale ich jednak najbardziej.

lol_24

Też pomyślałam o Vin'ie :) I o Channingu Tatumie :)

anialabuda87

Channing Tatum?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!
:D

lol_24

ja zawsze kevina spacey'a chciałem widzieć w roli złego

Mauna_Kea

Przecież grał złych ;)

ostatnisprawiedliwy_1771

ale chodzi mi o Niezniszczalnych :)

ocenił(a) film na 4
arturface87

DISEL NIE gral w tamtych latach bardziej od roku 2000 bardziej jakis twardziel zlat 80- ajuz napewno z lat 90

deconstramus

No to Mark Dacascos obowiązkowo , a nie typo se tworzy swoich "niezniszczalnych" xd
Billy Blanks , De Niro , Tommy Le Jones , Sutherland , Loren Avedon , Kevin Bacon , Danzel Washington , Nicolas Cage , Travolta na złego np

Misisko33

Linda

arturface87

Stary Dizel zdecydowanie tu nie pasuje niech lepiej pozostanie w swoich gniotach od Szybcy i Wściekli 5 w góre

arturface87

Dla mnie film "Niezniszczalni 4" obsade powinno mieć : Sylvester Stallone,Jason Statham,Arnold Schwarzenegger,Dolph Lundgren,Randy Couture,Chuck Norris,Bruce Willis,Terry Crews,Vin Diesel,Dwayne Johnson.Oto aktorzy którzy powinni znajdować się w tym filmie moim zdaniem , bardzo ciekawa obsada i super by się oglądało z tymi aktorami :) Ale zobaczymy jaki będzie naprawdę ale stallone i schwarzenegger to OBOWIĄZKOWO ! Bez nich to nie ten sam film :(

The_Shady

Mam nadzieję, że żartujesz wymieniając Jonhsona i Diesel'a. A jeśli to na serio, to chyba nie do końca rozumiesz sens tego projektu. Chodzi o stare brutalne kino akcji, a nie aktorów z filmów familijnych jak Ci dwaj wyżej wymienieni ;) pozdrowionka

arturface87

Vin za cienki do takiego filmu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones