PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598408}

Świat zewnętrzny

The External World
7,4 329
ocen
7,4 10 1 329
Świat zewnętrzny
powrót do forum filmu Świat zewnętrzny

Jak ja lubię takie zdrowo popieprzone filmidła! :) Cudzio, miodzio i ozesek! Palce lizać. Brovo,
bravissimo dla twórcy, bańka zryta wzorcowo i prawidłowo! ;] ;P

ocenił(a) film na 8
XxXxxEVeRaxxXxX

Wspaniały film - owoc geniuszu :)

użytkownik usunięty
Bernierdh

Moim zdaniem niektóre scenki były zupełnie niepotrzebne i trochę tego geniuszu ujęły,
ALE strasznie podoba mi się technika animacji, nieskrępowana kreatywność i swoboda u twórcy!
Siedziałem wpatrzony w ekran jak w obrazek od pierwszej do ostatniej sekundy - dla motywu z nauką gry na fortepianie, domu starców ACME, dla walenia głową w mur, zapalniczki...
Całość wydawała się z początku zbiorem, niepowiązanych w żaden sposób, śmiesznych scenek, ale świetnie zostało to poprowadzone.

Nic tylko czekać na to co David O'Reilly zaserwuje nam w przyszłości...

Dorzucę do swojej wypowiedzi ciekawostkę, ale dla zainteresowanych twórczością Davida pewnie nic to nowego. W "Her" były sceny, kiedy Theodore pogrywał w zabawną grę z małym, pyskatym kosmitą: https://www.youtube.com/watch?v=XAqedT9mukY (Animation directed & designed by David OReilly). Szacun.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8

Nie byłem zainteresowany twórczością Davida i nie zwróciłem uwagi, choć Her kocham i uwielbiam. Dzięki :)
Fakt, że nie wszystkie sceny były arcygenialne, ale jako całość - istna uczta.
Również pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones