PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787309}
7,1 42 447
ocen
7,1 10 1 42447
7,7 43
oceny krytyków
The Florida Project
powrót do forum filmu The Florida Project

Film Roku?

ocenił(a) film na 9

Słyszałem o tym filmie dużo dobrego i włączyłem listę najlepszych filmów Dema i pierwsze miejsce, no to trzeba było pójść i się nie zawiodłem.
Koncepcja świetna dramat widziany oczami dziecka, które wiadomo jak to dziecko nie wie do końca co się dzieje, a widz doskonale zdaje Sobie z tego sprawę z powagi sytuacji, ale przez to że historia jest opowiedziana z takiej właśnie perspektywy film jest bardzo łatwy i przyjemny w odbiorze, mimo to że poważnie porusza naprawdę ciężkie tematy. To na co większość zwraca uwagę to gra aktorska dzieci, serio mistrzostwo świata, film w tym aspekcie jest można powiedzieć przełomowy, ogólnie poza Willem Dafoe (który jest świetny Swoją drogą) nie ma tu znanych nazwisk, wystarczy powiedzieć że reżyser znalazł główną bohaterkę na instagramie. Do tego film jest bardzo fajny ze strony wizualnej podkreślając mocno ten kontrast między tym bajkowym światem, a problemami prawdziwego świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones