PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 433
oceny
6,3 10 1 65433
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

To była komedia

ocenił(a) film na 5

Na samym początku filmu śmiałam się, ale potem zaczął mnie nudzić, gdyby nie to, że był
środek dnia, gdy to oglądałam zasnęłabym na siedząco. 5/10

ocenił(a) film na 5
Virtima

zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 1
Virtima

Szajs do potęgi ntej. Jak normalny człowiek może bać się dziecka

ocenił(a) film na 7
grunak11

Dzieci to najstraszniejsze postacie w horrorach, a piszesz takie rzeczy to znaczy, że nie oglądałeś filmu, albo ogladałeś go wyrywkowo lub bez dźwięku....

ocenił(a) film na 3
Virtima

Prawda, przecież to było takie absurdalne, że aż śmieszne. A matka mi mówi, że nie zrozumiałam tego filmu.. ;d

ocenił(a) film na 9
Virtima

same jestesciek omadia nie znacie sie to face w kubel xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Virtima

Ja byłem na tym na maratonie w kinie .Nawet niezły ale daleko mu do ideału .Niestety fala filmów na modłę ringu mu nie pomogła. Shutter to jest film grozy a to lizak dla zjadacza popkornu.

ocenił(a) film na 9
Virtima

takiego filmu nie ogląda się w dzień. W dzień to sobie różową księżniczkę pooglądajcie.

ocenił(a) film na 7
karolwyzykowski

dokładnie..

ocenił(a) film na 8
Virtima

Ja w pewnych sytuacjach bardziej przestraszyłbym się dziecka niż jakiegoś psychola

ocenił(a) film na 7
Virtima

Jak mozna dziwić się, że film Cię nie przeraził jak oglądąłeś go w dzień? O_O
Film rewelacyjny, z mrocznym i tajemniczym klimatem, który powoduje, że nie sposób sie nie bać.

ocenił(a) film na 5
DeGreZet

Mnie jeszcze żaden horror nie przestraszył, a na pewno nie taki. A większość horrorów oglądam w nocy i tym bardziej bym zasnęła, poza tym klimat nie może uratować filmu. Film na prawdę był przeciętny. Nawet pięcioletniego dziecka by nie przestraszył, jak ciebie przestraszył to przykro mi, ale masz naprawdę słabe nerwy.

ocenił(a) film na 9
Virtima

Przerzuć się na komedie i daruj sobie horrory , tracisz tylko czas. Skoro masz tak mocne nerwy może warto pomyśleć o pracy w spec grupach ? Polecam również prosektorium gdzie jestem częstym gościem , jeżeli masz trudności z wyobrażeniem sobie jak wygląda martwy człowiek , zapraszam na mały rekonesans o godzinie 23:11 pooglądamy sobie "lodóweczki" w pustym szpitalu.

ocenił(a) film na 5
karolwyzykowski

Może mam mocne nerwy, ale nie jestem przekonana co do tego, że powinnam się przerzucić na komedie, bo są nudne. Chyba, że mówimy o kabaretach, ich oglądam naprawdę dużo. A ja mam tak, że w nocy łapie mnie śmiechawa i potrafię się śmiać z najmniejszej głupoty. Tak już niestety mam i nie zmienię tego. Horrorów się nie da bać, bo niektóre są tak surrealistyczne, że aż śmieszne. Ale każdy ma swoje zdanie na konkretny temat i tak już będzie, jedni się będą bać, a drudzy śmiać. To już moje opowiadanie, które oddałam do oceny w szkole było straszniejsze i o mało co moja nauczycielka przeze mnie zawału nie dostała.

ocenił(a) film na 6
Virtima

Nie dziwię się, że nie zrobiło to wrażenia, bo to była hamburgerowa podróba japońskiego hitu "Klątwa Ju On".
Teraz już masz "po ptokach" bo zobaczyłaś najpierw to coś, więc znasz niektóre chwyty, ale zrobione gorzej w podróbie.

ocenił(a) film na 9
DeGreZet

Niedawno bylem w kinie na Oculusie i za mna siedzialy 3 podpite dziewczynki ktore smialy sie i bawily telefonami :) I jak ocenic dobry horror kiedy nie oglada sie go tak jak ogladać sie horror powinno :)

Virtima

Sama jesteś komedia. Jak pierwszy raz oglądałem to z tydzień czasu nie mogłem później zasnąć ze strachu. Teraz mam prawie 33 lata i jak czasami sobie wracam do tego horroru to nadal mam ciary na całym ciele ze strachu. Jeżeli śmiejesz się na jakimkolwiek horrorze to zdecydowanie nie jest to gatunek dla ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones