PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107717}
7,2 778
ocen
7,2 10 1 778
The Heart Is Deceitful Above All Things
powrót do forum filmu The Heart Is Deceitful Above All Things

Przyznam, że film obejrzałam tylko ze względu na MM który gra mały epizodzik... No i znając
braci Sprouse z "Nie ma to jak statek/hotel" zdziwiłam się. Gwiazdy Disney'a w takim filmie.
Pozory mylą.
Film jest dobry(jak dla mnie genialny).
I nie łudźcie się szukać go z lektorem. Nigdzie nie znajdziecie(sama szukałam z miesiąc).
Ale film ma taki charakter, że nawet jak nienawidzicie filmów z napisami, to na ten nie będziecie narzekać. :p

Madream

Jeśli mogę zapytać gdzie obejrzałaś ten film?

Igusia98

Ściągałam z neta. Wystarczy poszukać.

Madream

Dzięki, znalazłam jakieś linki tyle że nie wiem czy się ściągnie a teraz jeszcze jak podpisali ACTA to nie wiem ile to się bd ściągać... Mimo to dzięki :D

Igusia98

Na chomikuj weź sobie. Tylko, że będziesz musiała wgrać napisy(jak chcesz na stałe mieć).

Madream

Już mi się ściągnęło i obejrzałam

Madream

Tyle że "Gwiazdy Disney" czyli Cole i Dylan Sprouse nie zaczynali na filmach Disneyowskich tylko na dobrych a czasami bardzo dobrych produkcjach oni raczej skończyli na filmach Disney'a. A ten film również był kręcony przed nie ma to jak hotel :)

Elvis007

"znając braci Sprouse z "Nie ma to jak statek/hotel""-nie rozumiesz sensu, czy specjalnie chcesz się pochwalić swą wiedzą na ich temat? Otóż napisałam, że znam ich tylko z tego serialu i nic więcej o nich nie wiem. Poza tym widzę różnice w ich wyglądzie. Nie jest to wielka tajemnica, że inny jest rocznik produkcji oraz ich wieku :D

Madream

No i? Ja ci tylko napisałam bo myślałam że nie się pomyliłaś i uważas ze pierw występowali w nie ma to jak hotel np.
Już kur.. się nie odzywam bo tylko cos napisac to wielkie halo -_-' to społeczeństwo polskie schodzi na psy, jak ci nie pasuje dyskusja bo cię tak wszystko drażni to nie zakładaj tematu

Elvis007

Aha. Widać, że jesteś małoletnie dziecko, bo tylko zwrócić uwagę na błąd a już się bulwersujesz. I nie gadaj na społeczeństwo, bo to nie ja kreuję je na debili tylko ty-nie jesteś pępkiem świata i są ludzie bardziej inteligentni niż ty. Nie musisz innych pouczać, bo oni twą wiedzę posiedli przed tobą.

Madream

Ja? Małe dziecko? Ahahahahahaha mam 20 lat więc sorry. Bulwersuje się bo tylko coś napisać i już jakiś problem. Madream nie wiem ile ty masz lat i mnie to nie interesuje. Wiem że są ludzie mądrzejsi ode mnie, jeśli ty uważasz że jestem głupia to jestem bardzo ciekawa skąd to wywnioskowałeś. Nigdzie nie pisałam że jestem pępkiem świata, jeśli to zrozumiałeś przez moją wypowiedź to prosze czytaj ze zrozumieniem ok? Nie pouczam innych, tylko mówie tym którzy mogą tego nie wiedzieć, jeśli ciebie tak to boli to nie mój problem. A co do społeczeństwa, jeśli uważasz ze jest ono świetne to nie wiem gdzie ty mieszkasz, i chodziło mi o młode społeczeństwo 12,13,czy 14 latków a nawet młodszych którzy wyastają na ignorantów. Z resztą wiele osób również w moim wieku są ignoratami i za grosz tolerancji. Ja przynajmniej nie zaliczam się do grono żuli którzy siedzą pod sklepem lub pod blokiem i piją. WIęc mi nie mów że mamy mądre społeczeńśtwo zwłaszcza młode. I jeszcze raz, czytaj ze zrozumieniem, bo to co napisałeś mi w odpowiedzi nie ma w ogóle nic wspólnego z moją wypowiedzią. Pozdrawiam :)

Elvis007

HAHAHHAHA... No widać, może ciałem i masz tę swoją dwudziestkę ale umysłem to nie za bardzo... Przeczytaj swoje oraz moje wypowiedzi. I jeszcze raz. I jeszcze. I tak ze sto. Jeśli nadal nie zauważysz mojej racji zrób to ponownie. I tak w kółko, aż popełnisz jakiś postęp. A przeważnie skup się na opcjach:
*Czemu użytkownik Madream wywnioskował, że uważasz się za lepszą
*Czemu jesteś tak bystra, a nie widzisz końcówek "-łam" w mych wypowiedziach(pewnie nie wiesz o co chodzi, więc ci powiem dosadnie-jestem kobietą)
*Czy ja powiedziałam, że mamy idealne społeczeństwo? Otóż nie. Inteligentna osoba zrozumiałaby moją wypowiedź i widziałaby sens-ludzie są różni, nie ma, że społeczeństwo jest dobre, albo złe. Obie te cechy kreują rzeczywistość.
*Czy autor tematu ma problem z twoim zachowaniem? Nie, on po prostu zwrócił uwagę na to, iż pewien idiota pisze oczywiste rzeczy tylko po to by się pochwalić swoją "nieprzeciętną" wiedzą. A tak na marginesie-temat jest "Polecam.", a nie "OMG! Bracia z bajek występują! Nie mogę w to uwierzyć!")
Możesz uważać, że dzisiejsza młodzież nie jest zbyt mądra, ale to jest "mit". Głupota od zawsze była na świecie. Narzekanie na starsze dzieci jest żałosne. Ludzie na niskim poziomie inteligencji i mądrości są w każdym wieku. Nieważne czy dorasta czy jest przed czy po dojrzewaniem. Brak tolerancji też(no chyba, że Hitler zabijając Żydów robił to z szacunku do nich i miał wtedy 13 lat-jest wiele takich przykładów, ja daję ten, który każdy zna) nie jest zależne od wieku-zarówno społeczeństwa jak i historycznego. Poza tym, nie każdy gimnazjalista czy uczeń podstawówki jest żulem-to robią raczej niedoszli studenci(o jaki zbieg okoliczności, to twój wiek-gdybym była głupia posądziłabym cię o to) i starsi ludzie. Oni to robią zapewne z szacunku do siebie i kraju. Cieszą się, że są wielkimi patriotami i dumnie zaśmiecają teren.
PS: A teraz szybkie(bo tylko jeden przykład) wyjaśnienie czemuż uważam cię za mało inteligentną, niemądrą(w tym przypadku nie czytającą ze zrozumieniem) i nietolerancyjną osobę-każdy szanujący rozmówcę zwraca uwagę na jego słowa i wie jakiej jest płci,a przynajmniej jeżeli nie jest w stanie wywnioskować tego-czasem tak się zdarza(niestety w tym przypadku nie)-to umie odpowiedzieć w sposób, by się nie zorientował o jego niewiedzy.

Madream

Jesteś żałosny hahahaha :D:D i zabawny. Nie będę Ci nic udowadniać bo nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz. Ta instrukcja kieruje się do Ciebie. Bo nie zrozumiałeś ani słowa. Ja piszę iż Dylan i Cole sprouse grali w filmach wcześniej przed produkcjami disenya poniważ chciałam być miła i ci poprostu to powiedzieć, szkoda że ty zrozumiałeś to jak jakieś przechwałki i nabad na ciebie, pewnie miałeś zły dzień i chciałeś się wyrzyc, teraz wiesz że mam racjęw tej sprawie ale się nie przyznasz więc wymieniasz agrumenty wszystkie taki by były przeciwko mnie a ty żebyś wyszedł na fajnego lol xD To co teraz napisałeś tyczy się ciebie i ty to dobrze wiesz bo napisałeś to na swoim przykładzie. Jeszcze raz mam w dupie co o mnie myslisz :) Oceniasz mnie chociaz mnie nie znasz typowe zachowanie gimbusa. ALbo jesteś trollem albo ci się nudzi, w każdym razie nie moj abrocha, pozdrawiam trzym się ^^

Elvis007

Widać właśnie do ciebie nie dociera, dziecko.

Madream

Ahahahah :D Dziecko :D Dzięki za poprawianie mi humoru. Tyle napisałeś bo pewnie nie wiedziałeś co xDD ALe dobra, fajna rozmowa :D

Elvis007

Tak, masz racje tyle napisałam, a nawet nie wiem co te słowa oznaczają-o ja głupia-(teraz sprawdź co to sarkazm).
Nie mam zamiaru ci wiecej pisać, bo i tak twój mózg tego nie strawi, więc nie przyniesie to pożytku. Poza tym widze, że jeateś osobą, która nie ma przyjaciół i akceptacji szuka w internecie, a że jej nie znajduuje, to próbuje wkurzć internautów. Akurat ze mną ci się nie udało i nie uda.

Madream

No pogadaj sobie pogadaj xD hahahaha. Nie mam zamiaru cie wkurza, na serio tek myślisz LOL Hahaha :D Ale ok niech ci będzie Haha :D Przyznam Ci racje bo głupszym i młodszym się ustępuje :)

Elvis007

hahahhaaaaaaaaaaaaa

susansadie

hhhhhhhahaa xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones