PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625878}
3,3 7 504
oceny
3,3 10 1 7504
The Human Centipede III (Final Sequence)
powrót do forum filmu The Human Centipede III (Final Sequence)

Naciągane 4/10

użytkownik usunięty

Poziom tej części mocno odstaje od poprzednich, mówiąc wprost są to marne popłuczyny po jedynce. Jest tu trochę mocniejszych krwawych scen, są też komediowe wstawki, które czasem śmieszą, a czasem powodują zażenowanie. Znajdą się też perwersyjne sceny z sekretarką w roli głównej.
Po drugie za mało tu ludzkiej stonogi, a za wiele gadania o niczym. Do tego dochodzi wydzieranie się głównego bohatera (dobrze odegrał rolę czubka), które po pewnym czasie zaczyna mocno irytować. Na plus mogę dodać "ludzką gąsienicę" pod koniec, jednak mnie czymś zaskoczyli :)
Ogólnie nie powinno to powstać, brak pomysłu na fabułę i dłużyzny sprawiają, że maksymalnie podciągam ocenę na 4/10.

ocenił(a) film na 1

Poprzednie części były mocne szczególnie jedynka. Dwójka była skrajnie chora, ale jeśli się zastanowić - to dobrze - takim miała być filmem, ale na pewno mniej rozbudowanym od jedynki. Jedynka opierała się na zbudowaniu strachu przez totalną bezradność stonogi i złudne nadzieje na ucieczkę - powoli wprowadzała w temat i prowadziła się postaciami i miała niezłe zdjęcie i prze to klimat. Trójka to zbitek randmowych żartów starego zboka dewianta - widać gdzieś geniusz w trójce w tym całym Dieterze Leserze i jego szaleństwie, ale cały humor rujnują przesadzone bezsensowne sceny z sekretarką i naciągane dorzucenie do całości pomysłu z stonogą. Nie ma się oszukiwać trójka to w ogóle nie jest film o stonodze tylko o wariacie zarządzającym więzieniem - szkoda, że chaos zrujnował wielki potencjał szalonego wariata - który miejscami był jak dla mnie mocno śmieszny.

ocenił(a) film na 2

powiem tak wskrócie że ta część przy części drugiej - wydaje się być komedią. I o ile jedynka była po prostu horrorem tak dwójka to jest po prostu mega psycho film i 3 tego w żadnym stopniu nie przebije wręcz cofa wszystko w rozwoju. Tu nie o długość stonogi chodzi przecież

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones