PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 502
oceny
7,3 10 1 101502
7,2 29
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Słabe "6"

ocenił(a) film na 6

Zbyt dużo naciąganych pod amerykański patriotyzm a zarazem nierealistycznych scen przesłania faktyczne walory tego filmu, stąd słabe "6"
A scena z gaśnicą to przebija już wszystko. Jak można (tworząc tak poważne kino) popełniać takie gafy????????

ocenił(a) film na 8
Marcel_30

masz rację :-) aczkolwiek na te 7 mógłbyś dać ze względu na przyzwyczajenie odnośnie amerykańskich filmów ,,USA ponad wszystko'' :-)

Prosiaczek_flmweb

Pewnie, powinni obsadzić w roli głównej jakiegoś chuderlawego araba w spódnicy i w bamboszach, żeby sobie latał po Iraku i rozbrajał bomby. No i, żeby był bardzo uczciwy.
Wtedy pewnie byłoby to dla was arcydzieło :D
Możemy sobie teraz krzyknąć "allah agbar !"

<<BUM>>

ocenił(a) film na 8
Kruchy_4

Czy coś ci nie pasuje ? Stwierdzam fakt iż zawsze w filmach Ameryka zwycięża , a film był w porządku ale przedstawiał kozaczka który próbował dorównać Johnowi Rambie , rzeczywistość jest odmienna , aczkolwiek film oceniłem na 8 :-)

Prosiaczek_flmweb

No ja bym go do JOHNA RAMBO nie porównywał ACZKOLWIEK tylko Polacy potrafią wzbudzać rozpacz i zaburzenia patriotyczne przez zwoje żałosne filmy "wojenne". Mam tutaj na myśli "KATYŃ" i te inne. W USA natomiast jest tak, że to oni zazwyczaj wygrywają i widz oglądając takie coś czuje się pewnie dumny ze swojego pochodzenia. Oni są szczęśliwi. My natomiast mamy miliardy powodów do narzekań. Do smutku. Do przemyśleń co do naszych uczuć.

ocenił(a) film na 8
Kruchy_4

My mamy bohaterów oni maja ,,Supermana'' i ,,Batmana'' :-) Dla tego się dowartościowują.

Prosiaczek_flmweb

A nasi bohaterowie na końcu giną na darmo :D Przez co możemy tylko dalej narzekać...

ocenił(a) film na 8
Kruchy_4

To co napisałeś to żart ?! Jaki z ciebie patriota , z twych wypowiedzi można wywnioskować - ,,My narzekamy przez co ja też narzekam bo oni narzekają '' Nie rozumiem cię uważasz , że każdy Polak narzeka jako klasyczny Kowalski w klapkach i białych skarpetach przed telewizorem : A to Tusk to , a tamto owamto przyjęło się ,że narzekamy ale nie wszyscy kolego nie wszyscy . A odnośnie naszych bohaterów to ich śmierć nie była na darmo , żadna śmierć bohatera Rzeczy Pospolitej nie była na darmo . Ale zakończmy już dyskusję bo nie chce aby wynikło z tego nie przyjemne ,,Psztink'' . Pozdrawiam

Prosiaczek_flmweb

Mów co chcesz ale mój patriotyzm zostaw w spokoju bo nie masz pojęcia do czego jest zdolny :)

ocenił(a) film na 7
Prosiaczek_flmweb

Skąd wiesz że nie było tam takich kozaczków jak główny bohater? Wśród tysiąca żołnierzy zawsze może znaleźc się tego typu człowiek. Poza tym nie każdy w tym filmie kozaczył .

ocenił(a) film na 8
armarange

Bo życie to nie film .

ocenił(a) film na 7
Prosiaczek_flmweb

Czyli byłeś na wojnie i wiesz jakie różne "dziwne " sytuacje się tam dzieją. Serdecznie współczuje :-) Na szczęście ja nie byłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones