PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625171}
4,4 336
ocen
4,4 10 1 336
The Letter
powrót do forum filmu The Letter

często tu na forum czytam interpretację użytkowników i bardzo często pomaga mi ona zrozumieć film lepiej. podejmie się ktoś tech dość karkołomnego w tym wypadku zadania? myślę, że jest tu tak dużo wątków, że nikt go do końca nie zrozumie ale chętnie poznam Wasze przemyślenia.

ocenił(a) film na 6
Selecta

Ten film jest genialny na swój sposób. Niektórzy widzą w nim tylko nudę, niektórzy tylko zakazaną miłość, niektórzy tylko literaturę. Mnie film osobiście bardzo przypadł do gustu. Nie był kolejnym debilizmem, który nie patrzy się na scenariusz, w którym akcja leci, bo leci, i nie ma w tym żadnego sensu. Nie był to również film sensacyjny, ani przygodowy. Nie był też typowym romansem. Był inny, bardzo ciężki w odbiorze, lecz bardzo intrygujący. Chodzi ten film za człowiekiem przez cały dzień, i nie można przestać o nim myśleć, staje się cząstką ciebie. Jeśli chodzi o aktorstwo: fenomenalnie zagrał tutaj James Franco jako Tyrone. Uznania również dla Winony Ryder, za fantastyczną rolę pisarki. Oceniam to dzieło na 10

ocenił(a) film na 1
AlexJEF1717

Uhm. A teraz proszę o odpowiedź na pytanie w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones