PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428202}
6,6 1 073
oceny
6,6 10 1 1073
The Poker House
powrót do forum filmu The Poker House

Poker House, The

ocenił(a) film na 3

tragiczne doświadczenie bohaterki ukazane w jakiś taki mało poruszający sposób, trudno mi się było wczuć w klimat tego filmu, mogę tylko pochwalić młode gwiazdki grające siostry, grały świetnie tylko w słabym filmie, ale to tylko moja opinia bardzo przeciętnego widza, z którą wielu innych widzów może się nie zgodzić, osobiście nie polecam filmu, trochę nijaki

krasula_1

Potwierdzam, słabizna, a nie dramat. Może temat dobry, ale realizacja do kitu.

ocenił(a) film na 7
Lechu1777

Może ten film byłby słaby gdyby historia została wymyślona, lecz jest ona oparta na faktach. Nad takimi filmami trzeba dłużej się zastanowić.
Ja uważam, że film jest dobry, a postać Agnes jak i dziewczynek zagrane genialnie.

ocenił(a) film na 8
Cervi952

Potwierdzam. Najbardziej przypadła mi do gustu scena na końcu filmu, gdy siostry jadą samochodem i ten motyw z...kasetą...a piosenki śpiewanej w aucie nie mogę wyrzucić z głowy.

ocenił(a) film na 3
Lechu1777

beznadziejny ,mało interesujący, nie wzrusza,najgorszy film z Lawrence jaki widziałam.Wątki w ogóle nie interesujące. Co z tego że dobre aktorki jak film żle zrobiony

ocenił(a) film na 8
krasula_1

Ja natomiast bardzo polecam. Film jest w idealnym klimacie,właśnie takim, w jakim żyły główne postaci.Jak dla mnie, dzięki temu, że oschle - bardzo realistycznie. Młode aktorki - wszystkie trzy - idealnie dobrane, genialnie zagrane. Dla mnie bardzo dobry film!

krasula_1

zgadzam się, do tego Selma Blair jest w tym filmie beznadziejna, bardzo popsuła mi oglądanie i tak ciężkiego w odbiorze filmu
brawa jedynie dla młodych aktorek , że jakos uniosły ten film

krasula_1

Mimo tego, że film jest na faktach, a historia sama w sobie jest bardzo smutna, to jednak film jest dość słaby...

ocenił(a) film na 4
krasula_1

Niestety ale w dużym stopniu prawda, ciekawa historia, słaby, nijaki film....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones