PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40130}
6,5 1 760
ocen
6,5 10 1 1760
7,3 3
oceny krytyków
The Quiet Earth
powrót do forum filmu The Quiet Earth

6:12

ocenił(a) film na 8

Odwieczne pytanie jakie sobie można zadać podczas oglądania tego typu filmów : Jak ja bym się zachował gdybym znalazł się nagle sam na świecie ? Przecież to naprawdę można ześwirować... albo zostać Bogiem tak ja to było w przypadku Zac'a , a przynajmniej tak chwilowo postanowił.
Tylko to zakończenie... Może mi ktoś wyjaśnić. Czy Zac przeniósł się w inny wymiar / rzeczywistość. Czy może na inną planetę.
Generalnie filmik jest naprawdę interesujący. Godny polecenia. Więc polecam.

ocenił(a) film na 7
bodek75

A może przeniósł się do Nieba? :) Interpretacji jest wiele...

ocenił(a) film na 9
Kempy235

Jak dla mnie po prostu zginął w trakcie drugiej flary, dzięki czemu przezył, tym razem pewnie naprawde jako ostatni....
Bo jakie jest prawdopodobienstwo, ze ktos jeszcze umarł na ziemi drugi raz precyzyjnie w tym momencie? A ten Saturn (czy cokolwiek to było) na niebie to pewnie jakiś efekt naruszenia struktury wszechswiata, czy cos.

użytkownik usunięty
Gruszyn

http://movies.stackexchange.com/questions/12977/the-quiet-earth-conclusion-analy sis tu jest kapitalna analiza, rozjaśnia trochę w głowie oferując szczyptę kontekstu.

bodek75

a to nigdy wcześniej nie wyobrażałeś sobie, jakby to było, gdybyś nagle został jedynym człowiekiem na Ziemi?? :)

bodek75

Przez pewien czas na pewno nic bym nie zmieniła ale potem zaczęłabym podróżować i zamieszkałabym w innym miejscu.

ocenił(a) film na 8
gwen1976

No tak, ale ciągle byłabyś sama. A to dla mnie jest nadal niewyobrażalne.

bodek75

Pewnie po pewnym czasie może latach czułabym się bardzo samotna i ta przejmująca cisza to mogłaby dla mnie być udręka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones