PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=274446}
7,9 16
ocen
7,9 10 1 16
The Rise of Theodore Roosevelt
powrót do forum filmu The Rise of Theodore Roosevelt
TomHanks

Chyba nic nie wiadomo na temat produkcji. Nawet nie wiadomo, czy ten film w ogóle powstanie.

Banana_Power

warto by było żeby powstał, mogło by być z tego coś fajnego. I jeszcze na dodatek DiCaprio, który w ostatnim czasie miażdży w kazdym swoim filmie.

TomHanks

Z tym ostatnim zdaniem, to się zbytnio zgodzić nie mogę. Leoś to bardzo charyzmatyczny aktor, który powoli wypływa na głębokie wody. Zaczął kapitalnie - Gilbert Grape, Chłopięcy świat, obie dobre role jak na kogoś tak młodego. Ta pierwsza IMO jest najlepszą obok tej z Wilka. Trochę się zaczęło chrzanić - dał się wkręcić w wir komerchy i to tej najgorszej. Wybrał Titanica, któremu zawdzięcza taką popularność, ale i pewną łatkę. Zdarza mu się dobrać dobrą rolę, ostatnio nawet bardzo dobrze. Ogólnie jednak są lepsi od niego, w jego pokoleniu jak Fassbender, czy Phoenix. A propos, to chciałbym zobaczyć tę trójkę w jednym filmie.

W Django został przyćmiony i wcale nie przez Walca, tylko L.Jacksona. Pozostałe role były mało wymagające i proste, jak ta w Incepcji, Shuter Island, czy Infiltracji.

Banana_Power

nie uważam że są to role mało wymagające. Np. Droga do szczęścia czy Django, były według mnie zagrane wybitnie. Choćby w Django scena z czaszka, gdzie patrząc na postać graną przez Leo widziało się w jego oczach to szaleństwo. On jest tym kim gra. Mało który aktor to potrafi. A Aviator? Zagrał kapitalnie, szczególnie momenty kiedy postać głównego bohatera przeżywała życiowe upadki i psychiczne odchyły.

TomHanks

Co do Django się zgodzę, bo nie napisałem, że nie są wymagające. To tyczyło się innych filmów. W Django zrobił to co trzeba było bardzo dobrze, ale tak jak napisałem, Jackson odwalił swoją robotę znacznie lepiej. Nie oglądałem Drogi i Aviatora, a bardzo bym chciał.

Banana_Power

oba- i drogę i Aviator bardzo polecam. Nie rozumiem czemu na FW Aviatro ma tak niską średnią, dla mnie to kawałem dobrego kina.

TomHanks

Pewnie pod koniec roku żeby był pod Oscary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones