PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495247}
7,1 24 997
ocen
7,1 10 1 24997
5,7 3
oceny krytyków
The Runaways: Prawdziwa historia
powrót do forum filmu The Runaways: Prawdziwa historia

po co w tym kawlku ten przerywnik cziczi ? kapela rockowa same dziewczyny? no plisss, bez jaj :)))))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 5
777777

Co jest dziwnego w girls bandzie?

777777

Szczerze, to samo 'Cherry Bomb' jest w porządku. Racja to całe czicziczi nie pasuje i jak na moje, psuje całość. Moim faworytem jest i będzie, 'I love Rock'n'Roll'.

ocenił(a) film na 7
msbella232

'I love Rock'n'Roll' wybitny kawałek jak nie hit. Zdaje mi się nawet, że jakby nie ten kawałek to by nie nakręcili takiego filmu

ocenił(a) film na 7
chwastun

EJ! "I love Rock'n'Roll" to jest kawałek Joan Jett and Blackhearts i Joan jest zapisana w historii muzyki jako postać. The Runaways to fenomen, ale raczej bez dobrych hitów, najbardziej popularny w Japonii (bo lubią wszystko co freakowe, wielu Polskich wykonawców) i to wszystko zostało w filmie dobitnie pokazane.
PS do 777777 A od samych panienek to się proszę odeyeahbać ;P

Picu

Ej! I love rock'n'roll to kawalek The Arrows.

ocenił(a) film na 7
Sid77PL

EJ. Zwracam honor, ale tu mi chodziło mi o to, że kawałek jest bardziej Joan Jett niż The Runaways.

777777

że niby jak dziewczyny chcą grać to nie mogą bo są dziewczynami ? ale idiotyzm

ocenił(a) film na 10
muertorre

Trzeba zrozumieć, że rzeczy wyglądały trochę inaczej w latach 70-tych ;)

ocenił(a) film na 6
LukC

To fakt historii nie wolno mierzyć dzisiejszymi miarami.

ocenił(a) film na 9
Kupisz14

"ale raczej bez dobrych hitów"

Hitem jest to co Ci sie podoba, a nie to co każe Ci sie spodobać.

ocenił(a) film na 7
sibkod

hitem jest to co zarobiło pieniądze, duże pieniądze. piosenka która Ci się podoba to piosenka która Ci się podoba.
właśnie wyznacznik liczby osób (a co za tym idzie presji społeczeństwa na to, że ma ci się to podobać) cechuje hit. ; )

ocenił(a) film na 8
777777

Jak na tamte lata zespół był fenomenem- pojawiają się ni stąd ni zowąd jakieś panny, które dają ostrego czadu. Ja jestem pozytywnie zaskoczona filmem- spodziewałam się czegoś nudnawego, a tu proszę- bardzo dobrze mi się oglądało. Dałam 8/10.

ocenił(a) film na 6
777777

"na YT w oryginale" - to stwierdzenie samo się wyklucza...

777777

Eee...

użytkownik usunięty
777777

Przerywnik cziczi bo w tytule jest Cherry Bomb, stąd tykanie bomby. Wykrzyczany tytuł "cherry bomb" jest jak wybuch. To chyba nietrudno zgadnąć.

ocenił(a) film na 10
777777

Bo co, bo dziewczyny to od razu nie mogą grać rocka? Wiem, że wtedy to były inne czasy, ale mimo wszystko - kobieta też człowiek, ma prawo robić co chce i w tym także tworzyć muzę ;P

ocenił(a) film na 8
martoos16

Wtedy nie za bardzo, ale o to chodzi w tym filmie i to był "fenomen" zespołu, przełamanie schematów i barier :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones