PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710094}
6,8 44 505
ocen
6,8 10 1 44505
5,8 17
ocen krytyków
The Walk. Sięgając chmur
powrót do forum filmu The Walk. Sięgając chmur

Oglądałam kiedyś na którymś kanale dokument o tym facecie, niesamowita historia! Jestem aż podwójnie ciekawa filmu :)

hooda89

http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+na+linie-2008-468252

Kajak_Szatana

Tak, właśnie ten.

ocenił(a) film na 8
hooda89

Dokument był świetny,tez go oglądałam. Teraz czas na film-na pewno nie zabraknie adrenaliny :)

ocenił(a) film na 6
zapala221

Dokument wyczerpał temat dogłębnie plus oryginalne zdjęcia z tego przedsięwzięcia, komentarze bohaterów . I film fabularny już nie porywa. Powinni zostać przy dokumencie z 2008 roku. Może z ciekawości obejrzę.

ocenił(a) film na 8
m207

Zgadzam sie aczkolwiek w tych czasach pieniądz odgrywa ważną rolę więc historia musiała prędzej czy później się powtórzyć,a chętnych na pewno nie zabraknie w salach kinowych :)
Szkoda będzie jak stworzą kiepski obraz ale i tak obejrzę-z czystej ciekawości..

ocenił(a) film na 8
zapala221

Człowiek na linie to świetny dokument.
Liczę mocno na to,że fabularna wersja będzie równie dobra.Polecam obejrzeć zwiastun.

hooda89

Ten dokument był świetny, oglądałam w te wakacje jakoś w tv, zupełnie przypadkiem. Niesamowita historia! A obraz trzymał w napięciu do samego końca. Po tej wersji nie spodziewam się aż takich emocji ale zobaczę na pewno.

hooda89

Dokument Marsha rewelacja, ogladałam parę lat temu pierwszy raz z podziwem i potem kilka razy do niego wracałam dzieki tv kultura.. Natomiast film Zemeckisa słabyyyyy, nastawiony na efekciarstwo wszak takie zapewne są oczekiwania made by USA.

ocenił(a) film na 4
hooda89

dokument o wiele ciekawszy niż ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones