PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720986}

Theeb

6,0 1 425
ocen
6,0 10 1 1425
5,0 3
oceny krytyków
Theeb
powrót do forum filmu Theeb

Warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 8

Wydaje mi się, że film jest warty obejrzenia. Kawałek innego kina niż to do którego, jestem
normalnie przyzwyczajony. Udane zdjęcia łączące obrazy bardzo jasne i bardzo ciemne w
pięknym pustynnym otoczeniu, dopasowana muzyka, a co najważniejsze, fabuła mimo swojej
stosunkowej prostoty bardzo wciągająca. Polecam!

ocenił(a) film na 9
bacior007

Tak jak wyżej, dodam tylko że muzyka naprawdę świetna.

ocenił(a) film na 6
bacior007

Doczepiłbym się do gry dziecięcego aktora, niestety twarz bez wyrazu, tą samą miną odgrywa wszelkie emocje. Dla mnie największym atutem tego filmu są piękne, surowe krajobrazy...

ocenił(a) film na 8
bacior007

Uważam, że ocena użytkowników jest trochę za niska, przez co wiele osób pomija tę produkcję myśląc, że nie warto poświęcać 1,5 godziny. Ich strata, bowiem film jest według mnie bardzo dobry. Do ideału, owszem, daleko, ale stworzenie dobrego filmu z tak prostą fabułą jest nie lada sztuką. Kocham takie filmy, w których rozbudowana, oryginalna fabuła, efekty specjalne, plejada gwiazd, rekordowo wysoki budżet są zupełnie zbędne. Wystarczą dwie-trzy postacie odgrywane przez nieznanych aktorów, prosta historia, piękne krajobrazy, dobre zdjęcia, świetna muzyka z pięknym motywem przewodnim, kilka ryczących wielbłądów, aby miło spędzić 1,5 godziny na fotelu. Tak niewiele potrzeba, aby delektować się dobrym kinem. Nominacja do Oscara w pełni zasłużona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones